بالا و چهار پایان تلقی می تواند به عنوان موفقیت برای Ole لمپارد: شیرر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انگلستان افسانه آلن شیرر معتقد است که بالا و چهار پایان برای منچستر یونایتد و چلسی باید به عنوان یک فصل موفق برای مدیران مربوطه اوله گونار Solskjaer و فرانک لمپارد.

موفق ترین باشگاه در لیگ برتر عصر در حال حاضر قفل شده است و در یک نبرد برای بالا چهار نقطه با چند باشگاه های دیگر—که مهر و موم نقطه خود را در سال آینده لیگ قهرمانان. در حال حاضر چلسی اشغال چهارم نقطه در جدول رده بندی با 44 امتیاز در حالی که ایران سه امتیاز در جایگاه پنجم.

Solskjaer منصوب شد به عنوان یک مدیر موقت در محل خوزه مورینیو در دسامبر 2018 قبل از امضای یک قرارداد سه ساله سه ماه بعد. لمپارد پس از موفق خود را از روی لئامت دادن با دربی کانتی شد و دست بر کمر از باشگاه سابق خود در شروع فصل.

“آنها شده اند در افسانه مربوطه خود باشگاه است. اما مهم این است که این بچه ها که بازی برای این باشگاه داده می شود فرصت برای رسیدن به مدیریت. و اگر فرانک و اوله می توانید به بالا و چهار سال پس از آن تلقی می شود به عنوان یک فصل موفق,” شیرر گفت: در روز چهارشنبه.

وی افزود: “اگر من می توانم صادقانه بگویم من نمی دانم چه به انتظار در این زمان. چرا که با انتقال بان کی مون که در چلسی بود و از دست دادن یک بازیکن مهم در قالب Eden Hazard (به Real Madrid FC) من همیشه احساس کردند که موفقیت برای چلسی خواهد بود برای رسیدن به بالای چهار. ایران باید با توجه به فرصت را به خود را به وجود دارد پس از نا امید شدن برای بخش بزرگی از این فصل است.”

هر دو باشگاه دیده می شود رکود در بخت و اقبال خود را در سالهای اخیر با منچستر یونایتد آخرین بار در لیگ برتر آینده در 2012-13 در حالی که بلوز, آخرین گذاشته دست خود را بر روی این جایزه در 2016-17. آرسنال دیگر تیم کاهش یافت (و نیز موفق بودن در این فصل توسط خود بازیکن سابق باکاری سانیا) اما شیرر معتقد است همه آنها قادر هستند تندرست.

“Arteta به خوبی انجام شده است (در آرسنال) و همه چیز بهبود یافته است. شده است که همین کار را با چلسی و یونایتد. همه این تیم رو جوان و هیجان انگیز برای بازیکنان که می خواهید را به نفع خود چیزهای بزرگتر گفت:” سابق نیوکاسل کاپیتان که بازنشسته شد در سال 2006 و همچنان بهترین گلزن در لیگ برتر با 260 اهداف است.

در حالی که نقش یک مهاجم تکامل یافته است شیرر احساس اصول اساسی تغییر نمی دهد. “حکومت برای به جلو تغییر کرده است هرگز و هرگز از آن خواهد شد. یکی از چیزهایی که شما باید انجام دهید به عنوان یک مهاجم این است که گل و این چیزی است که شما در نظر گرفته است. هر باشگاه باید بهترین گلزن و این حرکت به شما به بالا” گفت: شیرر.

شیرر تحت تاثیر قرار گرفته است با راه لیورپول انجام شده در این فصل با وجود آمدن agonisingly به برنده عنوان ترم آخر.

“تمام بازیکنان لیورپول تا به حال درخشان فصل است. فصل گذشته آنها را از دست داده تنها یک بازی و در عین حال نمی برد لیگ. تا دوباره از که آن را نشان می دهد بزرگ ذهنیت که مدیر (Juergen Klopp) القا کرده است که به باشگاه. احتمالا چهار نفر از شش نامزد برای بهترین بازیکن سال جایزه خواهد بود از لیورپول. آنها باید فرار با عنوان این فصل” او گفت:.

دستیار مجازی داور (VAR) دارای نقش بسیار مهمی را در لیگ برتر این فصل است. آیا شیرر به عنوان یک بازیکن فکر می کنم VAR یک مزیت است? او گفت: “این ممکن است chucked یک زن و شوهر از اهداف من (می خندد). آن بود که همیشه رفتن به سختی های نجومی برای آن, و آن است که یک منحنی یادگیری و از آن نبوده است آنچه که مردم انتظار می رود آن را به. من مطمئن هستم از آن خواهد شد بهتر است در لیگ برتر فصل آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>