وزیر ورزش Kiren Rijiju احساس می کند در پایان در میان 10 کشور در شمارش مدال از المپیک 2028 است که قطعا “بلند پروازانه اما غیر ممکن نیست” و دولت در حال حاضر شروع به تلاش برای تحقق بخشیدن به این هدف است.

Rijiju گفت: استعداد سراغ بازی های المپیک 2028 در حال حاضر آغاز شده و این روند را بیشتر افزایش یک بار در سراسر کشور coronavirus-مجبور مستند برداشته شده است.

“ما خودمان تنظیم یک هدف داشتن هند در 10 کشور در المپیک 2028 مدال شمارش. این یک هدف بلند پروازانه اما غیر ممکن نیست” گفت: وزیر ورزش روز چهارشنبه در حالی که پرداختن آنلاین و افزایش آگاهی در جلسه تنیس روی میز مربیان است.

“ما در حال حاضر شروع به سراغ استعدادهای جوان و پس از COVID-19 همه گیر است و بیش از دولت را تشکیل جوخه های تخصصی برای هر رشته ورزشی متشکل از حال و جانباز مربیان و ورزشکاران است.

“این تیم را در سفر به هر منطقه از کشور برای دیده بانی به صورت خام استعداد. ما هنوز 8 سال برای آماده شدن برای 2028 و من با اعتماد به نفس صحیح سیاست های هند می تواند ویژگی در فهرست 10 کشور” او اصرار داشت.

آنلاین دانش جلسه برای تنیس روی میز مربیان برگزار شد جشن سابق هند paddler Kamlesh مهتا از تنیس روی میز فدراسیون هند (TTFI) MP سینگ و انجام شد توسط هند مربی سابق ایتالیا ماسیمو Constantini.

ماسیمو شده است که ملی هند مربی در دو مرحله اعتبار برای بزرگ کشور مدال hauls در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع و بازی های آسیایی.

“2018 شد یک سال نقطه عطفی برای تنیس روی میز در هند به دلیل برنده دو مدال برنز در بازی های آسیایی به ما ثابت کرد که ما در سطح قابل توجهی بهبود یافته. قوی ترین جدول بازی تنیس کشور شرکت در بازی های آسیایی و اگر ما می تواند پرچ مدال وجود دارد و ما حتی می توانید برنده مدال در بازی های المپیک گفت:” وزیر ورزش.

او گفت: زمان مناسب برای تقویت و popularise بازی در هند به خصوص با 27 هندی paddlers در حال حاضر در بالا 100 و 17 نفر از آنها در 50 بالا در رتبه بندی جهان.

“تنیس روی میز نیاز بسیار محدود زیرساخت و می توان آن را توسط جوانان در هر بخشی از کشور است.

“من واقعا از دیدن پتانسیل زیادی در این ورزش و سیاست های دولت هستند که قاب به ایجاد زیرساخت ها و امکانات آموزشی برای تنیس روی میز در منطقه دولت و در سطح ملی.

“با توجه به استاندارد از بازی در هند در حال حاضر احساس می کنم که توسط 2028 ما باید قادر به پرچ برخی از مدال های TT در المپیک,” او گفت:.

به وزیر ورزش گفت: مهم این است که به سازماندهی بیشتر در لیگ تنیس روی میز در منطقه دولت و در سطح ملی به popularise بازی و ایجاد انگیزه بیشتر جوانان به آن است. “من با حضور نهایی تنیس روی میز لیگ سال گذشته و احساس می کنید که لیگ های از این نوع می تواند کمک به این ورزش محبوب و همچنین commercialise آن را,” او گفت:.

“مهم این است که شرکت ها برای نشان دادن علاقه به ایجاد چنین لیگ در تنیس روی میز و در تمام رشته های ورزشی به طوری که با بودجه شرکت های بزرگ و دولت حمایت های ورزشی اکوسیستم در کشور می شود قوی تر” Rijiju امضا کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net