تام هنکس و ریتا ویلسون اهدای خون برای کمک به توسعه coronavirus واکسن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus بازیگر کهنه تام هنکس و ریتا ویلسون در حال حاضر ارائه شده و خون خود را برای کمک به توسعه یک واکسن برای کوروناویروس.

اواز یا موسیقی دو نفری بودند که برای اولین بار افراد مشهور نشان می دهد که آنها آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته.

هفته گذشته زن و شوهر داوطلب برای اهدای خود را ‘خون و پلاسما’ به صورت coronavirus پژوهش است.

“بسیاری از سوالات [در حال] چه کنیم حالا ؟ وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید ؟ و در واقع ما فقط متوجه شدم که ما انجام بادی” انواع نقل هنکس عنوان کرد و گفت برای یک پادکست.

63 ساله نیز افزود: “ما نه تنها نزدیک شده است اما ما همچنین گفت:” آیا شما می خواهید ما خون ؟ می تواند ما را پلاسما?'”

این بازیگر با حس شوخ طبعی نیز به شوخی ذکر نام او می خواهم به من بدهید اگر یک واکسن برای coronavirus ساخته شده است از اهدای خون.

“در واقع ما خواهد بود به آن را در حال حاضر به مکان های که امیدوارم به کار بر روی آنچه که من می خواهم به تماس ‘هنک-ccine,” آکادمی برنده جایزه اضافه شده است.

قبلا Wilson تایید کرد که در حالی که او و Hanks, هنوز هم نمی دانم برای مطمئن شوید که در آن یا از آنها قرارداد این ویروس از آنها آموخته بودند و هر دو در معرض آن “در همان زمان.”

“جدید دختر اواز خوان و هنکس در استرالیا زمانی که آزمون خود را برای رمان ویروس برگشتم مثبت است.

هنکس شده بود در زمین به پایین زیر فیلمبرداری آینده الویس biopic قبل از مدیر Baz Luhrmann معلق فیلمبرداری.

اخیرا ‘فارست گامپ’ بازیگر مفصل در مورد نحوه های مختلف علائم بودند برای زن و شوهر و همسرش گفت: رفت و از طریق یک زمان سخت تر از او بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>