تلفات سیل در آمار مناطق آسام افزایش به 13 حدود 1.89 لاخ مردم affec…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سیل وضعیت در آسام بدتر در روز پنج شنبه به عنوان آب چهار تازه وارد مناطق مؤثر در مجموع 1.89 لاخ مردم در حالی که بیشتر از یک شخص مرده در نظر گرفتن مرگ و میر ناشی از سیل به 13 با توجه به یک گزارش رسمی.

وزیر Sarbananda Sonowal دستور مقامات تحت تاثیر قرار مناطق برای رسیدن به سیل زده مردم در جای پای جنگ و پایبند به Covid-19 پروتکل های ایمنی در طول امداد-و-نجات عملیات.

سیل ادعا کرد یکی دیگر از زندگی در بدترین ضربه Dhemaji منطقه که در آن بیش از 91,000 مردم را تحت تاثیر قرار, با توجه به روزانه سیل بولتن آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA).

تعداد سیلاب مردم در Dhemaji, جرحت, Majuli, سیوسگر و دیبروگره مناطق شد 38,000 روز چهارشنبه در حالی که چرخش سیلاب وارد لخیمپور, Biswanath, Golaghat و تینسوکیا مناطق افزایش این رقم به 1.89 لاخ در روز پنج شنبه.

تینسوکیا و دیبروگره مناطق نیز به شدت تحت تاثیر حسابداری برای 24,239 و 18,500 سیلاب مردم به ترتیب ASDMA گفت.

سیل به زیر آب فرو رفته 19,430 هکتار از زمین های کشاورزی به صورت ایستاده در محصولات کشاورزی.

مقامات در حال اجرا 49 امداد اردوگاه ها و مراکز توزیع در پنج ولسوالی که در آن 11,468 مردم پناه گرفته اند.

این رودخانه براهماپوترا است و جریان بالاتر از خطر را در Neamatighat در جرحت منطقه Dhubri شهر در Dhubri منطقه و تزپور در Sonitpur منطقه بولتن گفت.

علاوه بر صدمه زدن به جاده و دیگر زیرساخت های سیلاب را موجب فرسایش در مکان های مختلف.

در همین حال وزیر در زمان انبار از سیل وضعیت و خواسته معاون کمیسیون به ارائه ضروری امداد مواد به افراد مبتلا به گفته منابع رسمی.

از او پرسید: تینسوکیا DC به اطمینان حاصل شود که آتش مناقصات در حال حرکت و از Baghjan که در آن یک گاز خوب بوده است فروزان برای آخرین 30 روز در صورت هر گونه تنگنا.

یک پل در راه به Baghjan بود آسیب دیده در سیل و یک پل بیلی باید ساخته شده است وجود دارد بدون مانع برای حرکت وسایل نقلیه درگیر در خدمات اضطراری وزیر گفت.

Sonowal نیز خواسته دولت متعلق به ابزار قدرت آسام قدرت شرکت توزیع محدود به برداشتن قدم برای جلوگیری از حوادث ناشی از برق.

از نظر شیوع کروناویروس او کارگردانی DCs به اطمینان حاصل شود که منطقه ماشین آلات پشتکار پایبند به Covid-19 پروتکل های ایمنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>