توکیو تعویق افتادن است ‘هیچ تاثیری’ در پاریس در المپیک 2024 می گوید سازمانده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد که “هیچ تاثیری” در پاریس که پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در “تابستان سال 2024” رئیس کمیته سازماندهی تونی Estanguet گفته است: در روز سه شنبه.

2020, بازی, تاخیر شد تا “بعد از تابستان 2021” توسط کمیته بین المللی المپیک و نخست وزیر Sinzo آبه پیشتر در روز سه شنبه اما Estanguet گفت: برای اولین بار به تعویق افتادن یک بازی های المپیک در طول زمان صلح نمی خواهد تحت تاثیر قرار Paris نسخه که در حال حاضر خواهد شد صحنه سه سال پس از رویداد توکیو.

“این 2024 بازی برگزار خواهد شد در تابستان سال 2024. وجود دارد هیچ تاثیری در تاریخ گفت:” سه بار المپیک, قایقرانی, قهرمان.

همچنین بخوانید: ‘مربع به یک’: المپیک تاخیر قرار می دهد ژاپن در یک چرخش

بازی های المپیک به علت برگزار می شود از تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9, این سال, اما آن را بیش از حد خطرناک تلقی به آن را نگه دارید به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به همه گیر است که جان تقریبا 7000 نفر در سراسر جهان است.

“این بهترین تصمیم برای ورزشکاران, برای همه بازیکنان در بازی” اضافه شده Estanguet.

“من باور دارم که بازی ها باید باقی بماند در جای خود.

“ما واقعا پیشرفت خود ما تهیه طرح. هر وضعیت در این بازی متفاوت است. ما همان زیرساخت ها برای ساخت.

“ما در حال پیشرفت در برنامه های ما به طور مستقل از که از توکیو است.” بازی های المپیک شد کمترین مشخصات از یک لیست طولانی از, رویدادهای ورزشی, آمار COVID-19 شیوع فوتبال یورو 2020 نیز به تعویق افتاد تا در سال آینده در حالی که اکثر جهانی ورزشی بین المللی شده است را در خود نگه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>