توکیو پارالمپیک رقابت برنامه همان خواهد بود در سال آینده

توکیو 2020 پارالمپیک برنامه اساسا بدون تغییر باقی می ماند برای این رویداد است که به تعویق افتاده است تا سال آینده سازمان گفت: در روز دوشنبه.

توکیو برگزار ساخته شده مشابه اعلام چند هفته پیش برای بازی های المپیک به تعویق افتاد.

بازی های پارالمپیک در Aug. 24, 2021 و در سپتامبر. 5. بازی های المپیک هستند که برای باز کردن در جولای 23.

سازمان اندود شده اند تا همان 43 سالن که استفاده شده است در این سال برای بازی های المپیک و پارالمپیک. عظیم ورزشکاران روستا و مرکز رسانه نیز امن است.

“وجود دارد هیچ تغییرات عمده در برنامه” پنهان ناکامورا بازی تحویل افسر گفت. “داشتن برنامه ثابت بودن یک گام بزرگ برای ورزشکاران است.”

محلی سازمان و کمیته بین المللی المپیک ارائه داده اند چند جزئیات در مورد این که چگونه این دو حوادث برگزار می شود در میان همه گیر و یا حتی پی یک بیماری همه گیر. آنها می گویند که آنها در حال تلاش برای آماده شدن برای بسیاری از حالات است که می تواند شامل قرنطينه محدود طرفداران و گسترده در کاهش نیروی انسانی.

برخی از کارشناسان پزشکی باید گفت که بازی های المپیک و پارالمپیک برگزار نمی با خیال راحت از مواردی است که واکسن. دیگران گفته اند قرنطينه می تواند به اندازه کافی برای حفاظت از ژاپن از ورزشکاران در آینده از بیش از 200 کشور و منطقه.

بازی های المپیک شامل 11,000 ورزشکاران و 4,400 در حال برنامه ریزی برای بازی های پارالمپیک. علاوه بر این ده ها هزار نفر از بازی مسئولان رسانه ها و مهمان نوازی ارائه دهندگان کار در پشت صحنه. حدود 4.5 میلیون بلیط در حال حاضر فروخته شده برای بازی های المپیک است.

بازی های پارالمپیک شامل 539 حوادث و 22 ورزش.

ژاپن نسبت داده شده فقط بیش از 1 ، 000 مرگ و میر به COVID-19 متوسط اعداد با استانداردهای جهانی است.

اما توکیو دیده است آن موارد جدید افزایش به طور پیوسته در چند هفته گذشته است. توکیو فرماندار Yurkio Koike و نخست وزیر شینزو آبه مقاومت کرده اند و خواستار یک وضعیت اضطراری است اما کافه ها و رستوران ها در توکیو گفته شده به زود.

سازمان داده اند هیچ برآورد هزینه برای تاخیر اگرچه رسانه ها در ژاپن قرار داده اند آن را در $2 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار. بسیاری از هزینه ها برداشت می شود توسط دولت است. کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد تراشه در $650 میلیون.

هزینه های تاخیر در بالا آمده است از $12.6 میلیارد دلار است که توکیو می گوید آن را به طور رسمی هزینه برای آماده سازی. دولت ممیزی گفت: این هزینه ها دو برابر این مقدار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید