توکیو بازی های المپیک خواهد بود اگر لغو نمی شد 2021: کمیته بین المللی المپیک رئیس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس توماس باخ می گوید: توکیو بازی ها را باید اوراق اگر این رویداد نمی تواند برگزار می شود در سال آینده با توجه به COVID-19 بحران است.

در ماه مارس کمیته بین المللی المپیک و دولت در زمان تصمیم بی سابقه ای برای به تاخیر انداختن بازی که تا به حال شده است با توجه به شروع در ماه ژوئیه برای یک سال و با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. اما نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: چند رویداد ورزشی می شود 2021 مگر اینکه ویروس موجود است و باخ گفت: او را درک موقعیت خود را.

“کاملا رک و پوست کنده من به برخی از درک این, دلیل این که شما نمی توانید برای همیشه لطفا برای استخدام به 3000 یا 5000 نفر در یک سازماندهی کمیته” باخ بی بی سی گفت. “شما نمی توانید هر سال تغییر کل ورزش برنامه در سراسر جهان از همه مهم فدراسیون. شما نمی توانید ورزشکاران در عدم قطعیت است.”

رمان coronavirus آلوده بیش از 17,100 مردم در ژاپن باعث 797 مرگ و میر. باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک متعهد شد برای برگزاری این بازی ها در سال آینده هر چند آن را به حال آماده شده برای سناریوهای مختلف از جمله quarantining ورزشکاران است.

“چه چیزی می تواند این معنی برای زندگی در یک دهکده المپیک?” او گفت:. “همه این حالات مختلف تحت نظر و این است که چرا من آن را گفت: یک ماموت کار به دلیل وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف است که آن را آسان به آدرس آنها را (در حال حاضر).هنگامی که ما یک دید واضح و روشنی در جهان چگونه نگاه خواهد کرد در جولای 23, 2021, سپس (ما) را به تصمیم گیری مناسب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>