توکیو المپیک دهندگان به نظر می رسد با تکیه به دور از شروع دوباره بازی در بهار 2021. بیشتر و بیشتر علائم نقطه نسبت به تابستان 2021.

کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری پیشنهاد خواهد بود وجود دارد هیچ تغییر عمده از سال 2020 است.

“این بازی به معنای در تابستان, بنابراین ما باید به فکر یک زمان بین ماه های ژوئن و سپتامبر” ژاپنی خبرگزاری Kyodo گزارش موری گفت: در روز شنبه.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ پس از به تعویق افتادن اعلام شد در سوئیس در روز سه شنبه به سمت چپ باز امکان بهار خرما.

به تعویق افتاد, بازی بودند که باز در جولای 24 و بسته on Aug. 9. موری پیشنهاد برخی از تصمیم گیری ساخته شده می تواند به عنوان اوایل این هفته زمانی که کمیته اجرایی هیئت مدیره در دیدار.

هر گونه تصمیم گیری نهایی خواهد شد ساخته شده بین محلی سازمان و کمیته بین المللی المپیک و صدها نفر از حامیان مالی ورزشی فدراسیون و پخش.

ورزشکاران گذاشته شده اند در برزخ با به تعویق افتادن. بسیاری از آنها مجبور به توقف آموزش به دلیل گسترش ویروس coronavirus. حتی کسانی که می توانند قطار هیچ ایده در مورد چگونه به برنامه آموزش برای رسیدن به اوج آمادگی جسمانی در زمان مناسب.

موری و کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto هم گفت: هزینه اضافه از تغییر زمان خواهد بود “،” اوایل برآورد قرار داده و هزینه های آن در بین 2-3 میلیارد دلار با سطوح مختلف از دولت به احتمال زیاد به پا بیشتر از صورتحساب.

توکیو برگزار کنندگان می گویند آنها صرف $12.6 میلیارد دلار به مرحله بازی. دولت گزارش حسابرسی گفت: از آن هزینه خواهد شد حداقل دو برابر این مقدار است. اما 5.6 میلیارد دلار است که پول است.

سوئیس-بر اساس IOC تا به کمک 1.3 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک توکیو گفته محلی کمیته سازماندهی اسناد و مدارک. آن را به یک صندوق ذخیره حدود 2 میلیارد دلار برای چنین شرایط اضطراری و همچنین دارای پوشش بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر