توکیو المپیک به دنبال COVID-19 دفاع اما آنچه که دقیقا ؟

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان رئیس جمهور توکیو المپیک Yoshiro مری می داند که کارشناسان را به آمده تا با دفاع در برابر COVID-19 برای به تعویق افتاد, بازی برای باز کردن یک سال از هم اکنون.

این شامل قرنطينه برای ورزشکاران و چند طرفداران در سالن در میان ایده های شناور توسط کمیته سازماندهی شهر توکیو و کمیته بین المللی المپیک.

بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021. تا کنون برگزارکنندگان محلی و بین المللی المپیک صحبت کردیم فقط به طور مبهم در مورد چگونگی این بازی ها برگزار می شود. آنها پیشنهاد برش زواید و ساده اما باید گفت: ورزش بدون تغییر خواهد بود با 11,000 ورزشکاران رقابت از 206 ملی المپیک کمیته.

اضافه کردن به این 4,400 پارالمپیک ورزشکاران و هزاران نفر از اعضای کادر فنی و مسئولان و مقامات المپیک.

“آنچه که ما بیشتر نگران در حال حاضر اگر به ما گفته برای محدود کردن مردم” موری گفت: صحبت کردن با Yuriko Koike یک روز پس از او انتخاب شد برای یک دوره دیگر به عنوان توکیو فرماندار.

“چگونه می توانم شما جداگانه بلیط از کسانی که در حال حاضر به خریداری آنها است؟” موری پرسید: پرتاب کردن یک نمونه از چالش است.”ما باید این نوع از مشکلات است.”علاوه بر مذاکرات با موری — یک نخست وزیر سابق — Koike همچنین در دیدار با نخست وزیر ژاپن در روز دوشنبه. Koike است که به عنوان یک آینده نخست وزیر آبه توضیح داد که پیشرفت در واکسن در حال توسعه برای COVID-19.

برخی از دانشمندان بر این باورند که بازی های المپیک نمی تواند برگزار شد با خیال راحت مگر اینکه یک واکسن در دسترس است.

“با توجه به بازی های المپیک و پارالمپیک وجود مسائل مختلف در مورد چه نوع از فرم آنها را به آنچه که انجام خواهد شد در مورد هزینه ها و بالاتر از همه آنچه که انجام خواهد شد برای مقابله با کروناویروس,” Koike گفت.

در مصاحبه ای در ماه گذشته بازی های المپیک عملیات مدیر Pierre Ducrey شد, خوش بینانه, بازی های برگزار خواهد شد. اما او نور را در جزئیات.

“آینده روشن نیست دقیقا به عنوان به آنچه که محیط زیست ما را در تابستان آینده” او گفت:.”در حال حاضر ما نمی توانیم با یک برنامه ریزی و می گویند این طرح ما به پایان است. ما نیاز به توسعه گزینه های مختلف.”کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ شناور است که امکان محدود طرفداران هر چند او گفت: آن را اولویت خود را.

Ducrey گفت: همان چیزی که در مصاحبه با آکادمی بین المللی علوم ورزشی و فن آوری است.

“ما همه کار در این محیط برای ایجاد شرایطی که در آن شما می توانید تماشاگران,” او گفت:.”اما هنگامی که این می آید در راه ارائه این رویداد با خیال راحت من حدس می زنم وجود دارد نه بسیاری در مورد فکر می کنم.”نه آسیایی و نه مقامات کمیته بین المللی المپیک گفت: آنچه به تعویق افتادن هزینه خواهد شد. تخمین می زند در ژاپن در بازه زمانی از دلار 2 میلیارد تومان به 6 میلیارد دلار با مالیات گرفتن بسیاری از لوایح است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>