کمیته بین المللی المپیک عضو هیلی Wickenheiser روز سه شنبه گفت که پاکستان از ادامه برنامه های توکیو بازی های “غیر حساس و غیر مسئولانه است.” Wickenheiser عضو کانادا زنان هاکی روی یخ تیم است که برنده چهار مستقیم المپیک مدال طلا بین سال های 2002 و سال 2016 ساخته شده نظرات خود را در توییتر.

41-سال بین المللی المپیک ورزشکاران عضو کمیسیون صحبت شد که کمیته بین المللی المپیک گفت: هیچ نیاز به “تصمیم جدی” در طول برگزاری از تاریخ 24 ژوئیه-اوت 8 رویداد.

کمیته بین المللی المپیک و مقامات اصرار آنها در حال کار نسبت به برگزاری بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده با وجود افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بحران بزرگتر از حتی بازی های المپیک گفت:” Wickenheiser.

“ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در 24 ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی سه ماه آینده.” Wickenheiser با اشاره به اختلال در این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث به ورزشکاران آماده برای بازی.

ورزشکاران شده اند مانع از دسترسی به امکانات آموزشی از آنجا که از virus مربوط به مستندات در حالی که دیگران دیده اند کلید مقدماتی مسابقات و رویدادهای لغو شد.

“از یک ورزشکار دیدگاه من فقط می توانید تصور کنید و سعی کنید برای همدردی با اضطراب و دل شکستگی ورزشکاران احساس در حال حاضر” Wickenheiser گفت.

“عدم اطمینان از دانستن که در آن شما در حال رفتن به قطار فردا به امکانات و صلاحیت حوادث لغو سراسر جهان وحشتناک خواهد بود اگر شما شده است آموزش تمام زندگی خود را برای این.

“ورزشکاران نمی تواند قطار شرکت کنندگان نمی توانید برنامه سفر. حامیان و بازاریابان نمی تواند بازار را با هر درجه از حساسیت.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است.” در یک بعد صدای جیر جیر Wickenheiser گسترش در نقد.

“باید در بازی های المپیک لغو شود? هیچ کس نمی داند در این نقطه و آن نقطه من است,” او نوشت.

“برای برخی می گویند آنها پیش خواهد رفت که بی عدالتی را به ورزشکاران آموزش و جهانی جمعیت در مقیاس بزرگ است. ما نیاز به اذعان ناشناخته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im