توکیو بازی های المپیک در, برگزارکنندگان می گویند به عنوان ویروس بازدید ژاپن حوادث

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توکیو 2020 المپیک می رویم جلوتر برگزارکنندگان گفت: حتی به عنوان دولت به نام برای رویدادهای مهم در هفته های آینده به تعویق افتاد لغو و یا کوچک به بیش از کروناویروس جدید. سرنوشت بازی های تابستانی بوده است در کانون توجه به شیوع COVID-19 نیروهای لغو و تاخیر در ژاپن از همه چیز از مسابقات فوتبال به مراسم که به مناسبت افتتاح مارس سومو مسابقات. اما برگزارکنندگان شده در درد به اصرار دارند که بازی های المپیک و پارالمپیک برنامه ریزی برای تابستان نیست و در معرض خطر بودن اوراق.

“ما باید در مورد آن فکر نمی. ما شنیده در مورد آن. ما را ساخته اند, سوالات, و به ما گفته شد وجود چنین طرح” توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto به خبرنگاران گفت:. “ما اساسی تفکر است که برای انجام بازی های المپیک و پارالمپیک به عنوان برنامه ریزی شده. که فرض ما است.” Muto گفت: برگزارکنندگان را در نظر بگیرید که چگونه به پاسخ به تماس از نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه برای سازمان دهندگان از رویدادهای مهم در دو هفته آینده به لغو و به تعویق انداختن و یا کوچک گردهمایی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“ما تصمیم گیری با مرور وقایع به صورت جداگانه,” او گفت:. اما او گفت: رله مشعل برنامه ریزی برای شروع 26 مارس در فوکوشیما و سفر در سراسر کشور خواهد بود و نه لغو هر چند او اذعان تنظیمات ممکن است لازم باشد.

“ما کاملا با توجه به نه لغو آن. اما ما فکر می کنم در مورد چگونه ما می توانیم آن را در راه است که نمی خواهد منجر به گسترش ویروس از جمله کاهش آن, مقیاس,” او اضافه شده است. Muto همچنین ضربه به عقب در پوشش از دیدگاه توسط دیک پوند عضو کمیته بین المللی المپیک که به اسوشیتد پرس گفت که تصمیم گیری در این بازی ها را باید در دو تا سه ماه آینده.

“هنگامی که ما در مشورت با کمیته بین المللی المپیک… ما گفته شد آن بود که کمیته بین المللی المپیک فکر کرد.” قبلا المپیک وزیر Seiko هاشیموتو همچنین گفت: مجلس است که این بازی هنوز در مسیر. “در کمیته بین المللی المپیک در جلسه بررسی در توکیو روز دیگر که کمیته صندلی John Coates شرکت coronavirus شد, البته, در دستور کار,” او گفت: قانونگذاران مخالف دولت.

“در آن زمان ما دریافت امتیاز بالا در آماده سازی ما برای توکیو بازی ها و کمیته بین المللی المپیک ارائه شده برای ادامه حمایت خود را.” “این مهم است که برای آماده سازی با توجه به بدترین سناریو,” او اضافه شده است. اما هاشیموتو گفت: تمرکز در حال حاضر “به سادگی برای پایان دادن به (ویروس بحران) در اولین زمان ممکن برای برگزاری توکیو بازی با احساس ایمنی و دریافت تایید از کمیته بین المللی المپیک.” بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 24, با پارالمپیک آغاز از 25 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>