توکیو المپیک یورو 2020, Serie A: چگونه Coronavirus شیوع گرفته و تلفات در…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

گسترش coronavirus ارسال کرده است دنیای ورزشی به دیوانگی با ورزش و فدراسیون در سراسر کشور نیاز به کار کردن یک راه برای مقابله با وحشت گسترده. با توجه به گزارش های اخیر از خبرگزاری AFP بیش از 3100 نفر کشته شده اند و بیش از 90,000 آلوده شده توسط COVID-19 ویروس در بیش از 60 کشور در سراسر جهان. این بیماری نشات گرفته از منطقه ووهان چین و اکثر موارد منشأ از کشور است. اما کره جنوبی و ایتالیا و ایران پدید آمده است به عنوان کشورهای با بسیاری از موارد خارج از کانون به عنوان به خوبی.

در اینجا این است که نگاهی به رویدادهای ورزشی که متاثر شده اند coronavirus تا کنون:

توکیو بازی های المپیک 2020

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ تضمین کرده است که مشغول آماده سازی برای یک “موفق” بازی های المپیک تابستانی که در حال برنامه ریزی برای شروع در ماه ژوئن در توکیو. حداقل 230 نفر در سراسر ژاپن گزارش شده است به توان و حذف coronavirus طبق یک گزارش از خبرگزاری AFP. این ویروس همچنین گزارش شده مربوط به پنج مرگ و میر در کشور است. اما کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور “ابراز تعهد کامل برای موفقیت در بازی های المپیک توکیو 2020”. “مشترک گروه ضربت در حال حاضر ایجاد شده است در اواسط ماه فوریه مربوط به کمیته بین المللی المپیک توکیو 2020 میزبان شهر توکیو دولت ژاپن و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در” کمیته بین المللی المپیک گفت.

همچنین بخوانید: المپیک روسای آماده شدن برای ‘موفق’ توکیو 2020

IPL 2020

اتحادیه وزارت بهداشت در روز سه شنبه اطلاع داد که وجود داشته اند شش موارد مثبت coronavirus گزارش شده در هند. با توجه به وزارت, تازه موارد Covid-19 در کشور گزارش شده از New Delhi, Telangana و راجستان که در آن یک ملی ایتالیا یافت شده است مثبت با عفونت در جیپور. در ماه گذشته سه مورد ثبت شد در کرالا – که در حال حاضر بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شد. BCCI جمهور Sourav Ganguly و IPL جمهور Brijesh پاتل بودند سوال که آیا آینده نسخه از IPL 2020 چهره هر گونه خطر از تهدید بلندی از coronavirus. اما هر دو باقی مانده شرکت که وجود دارد این است که هیچ تهدیدی برای این مسابقات از ویروس. “هیچ تهدید وجود دارد که از هم اکنون ما در حال نگه داشتن یک تب (در این وضعیت),” پاتل به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI. “هیچ چیز در هند. و نه حتی آن را مورد بحث (Coronavirus),” Ganguly اضافه شده است.

همچنین بخوانید: ‘ما در حال نگه داشتن یک برگه’ – Sourav Ganguly Brijesh پاتل واکنش به تهدید coronavirus

یورو 2020

UEFA رئيس جمهور الکساندر Cerefin روز چهارشنبه ابراز اطمینان کرد که coronavirus نمی خواهد از خط خارج یورو 2020 قصد دارد با وجود بیماری در اروپا است. ایتالیا بدترین آمار کشور در این قاره و رم یکی از 12 سالن در اروپا که در آن مسابقات قرار است به اتفاق. اما Cerefin ابراز اعتماد به نفس است که بدن آماده شده است “هر احتمالی”. “شما نمی دانید که چگونه بسیاری از نگرانی های ما هنگامی که ما سازماندهی یک رقابت” Ceferin روز سه شنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار کنگره در آمستردام. “ما نگرانی های امنیتی ما بی ثباتی سیاسی نگرانی و یکی از نگرانی های است که همچنین این ویروس و ما در برخورد با آن و ما با اعتماد به نفس ما می تواند مقابله با آن است.”

همچنین بخوانید: یک هشتم ‘اعتماد به نفس’ شیوع کروناویروس نمی خواهد از خط خارج یورو 2020 برنامه

سری A

در سه شنبه شب اسپانیا, وزیر بهداشت, Salvador Illa گفت والنسیا در لیگ قهرمانان گذشته 16 دوم را در خانه به سمت آتالانتا بعدی سهشنبه, مارس 10 باید در پشت درهای بسته. در ایتالیا, یوونتوس تا به حال خود را در سری A بازی به نام کردن در تعطیلات آخر هفته در حالی که اینتر میلان در بازی لیگ اروپا بازی خانگی پشت درهای بسته. Coppa ایتالیا در مرحله نیمه نهایی دومین مرحله مسابقه بین یوونتوس و آث میلان در تورین در روز چهارشنبه شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. یوونتوس با توجه به میزبان لیون در تورین در بازی برگشت خود در لیگ قهرمانان گذشته-16 کراوات در مارس 17 و این بازی نیز می توان در پشت درهای بسته. انگلستان در بازی دوستانه مقابل ایتالیا برنامه ریزی شده برای مارس 27 لغو شده است.

همچنین بخوانید: یک هشتم ‘اعتماد به نفس’ شیوع کروناویروس نمی خواهد از خط خارج یورو 2020 برنامه

مسابقات 2020

WWE بزرگترین pay-per-view رسلمنیا قرار است به اتفاق در خلیج تمپا, فلوریدا, این سال است. با توجه به یک گزارش از فوربس دو نفر در گاو دریایی و, Hillsborough, کشور, Fla. آزمایش “قبل از emptively مثبت” برای coronavirus که منجر به فرماندار فلوریدا راب DeSantis صدور یک فرمان اجرایی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت است. فرماندار DeSantis قبلا نشان داد که 15 نفر آزمایش مثبت برای ویروس در ایالت فلوریدا است. WWE رئیس تجاری افسر استفانی مک ماهون صحبت با خبرنگاران در مورد کوروناویروس مؤثر در رسلمنیا. در اینجا چیزی است که او گفت: “سی و شش روز است که یک مدت زمان طولانی پس از آن سخت است برای پیش بینی. من فکر می کنم ما فقط در ادامه به اطلاعات جمع آوری تا آنجا که ممکن است به طوری که ما به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است. و در صورت لزوم تصویب آن اقدامات است.”

ورزش های دیگر:

عکسبرداری: NRAI کاهش یافته است و در ایتالیا به عنوان یک محل آموزش برای هند بورس و همچنین لغو برنامه به مجموعه تا قبل از المپیک پایگاه در کره جنوبی در پی شیوع کروناویروس.

همچنین بخوانید: شش کشور از جمله چین بیرون بکشد تیراندازی جام جهانی در دهلی نو

کشتی: آسیایی مقدماتی المپیک شد مجموعه را از مارس 27 تا 29 مارس در شیان چین به Bishek در قرقیزستان. اما دولت قرقیزستان اخیرا توصیه می شود ورزش های ملی فدراسیون در برابر میزبانی هر گونه رویدادهای بین المللی است که بیشتر منجر به تعویق افتادن مسابقات مقدماتی. تا کنون ایالات جهانی کشتی (UWW) داده نشده است یک به روز رسانی موکول محل و زمان.

همچنین بخوانید: Coronavirus می بیند نامعلوم به تعویق افتادن آسیایی کشتی المپیک مقدماتی

بوکس: آسیایی بوکس مقدماتی که در اصل مجموعه ای را از 14 فوریه تا مارس 27 ووهان چین شد موکول را از مارس 3 به 11 مارس در عمان, اردن.

ورزش موتور: در F1 جایزه بزرگ چین لغو شد در ماه گذشته. در فرمول E ثانیا ePrix به تعویق افتاد از مارس 21. Moto GP بودند مجبور به لغو دو مسابقه از سال 2020 قهرمانی در قطر و تایلند است.

(با ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>