توکیو المپیک برگزارکنندگان تاکید شنبه آنها با توجه به لغو بازی با توجه به کروناویروس و لعنتی “غیر مسئولانه شایعات” به خلاف.

تنها با 162 روز تا مراسم افتتاحیه نگرانی های مطرح شده در مورد ژاپن از میزبانی این بازی ها با این ویروس در سراسر آسیا.

اما توکیو 2020 مدیر عامل Yoshiro موری سیلی پایین چنین نگرانی در دیدار با مقامات کمیته بین المللی المپیک.

“با توجه به کروناویروس… وجود دارد بسیاری از غیر مسئولانه شایعات اما من می خواهم آن را دوباره روشن است که ما با توجه به تعویق انداختن یا لغو بازی ها,” او گفت:.

“ما می خواهیم به هماهنگی با دولت ملی و عمل به شیوه ای آرام” او تاکید کرد.

این ویروس در حال حاضر مجبور به تغییر زمان از یک نوار از رویدادهای ورزشی در آسیا از جمله المپیک صلاحیت مسابقات بوکس و بسکتبال — هر دو در چین است.

فرمول یک شانگهای جایزه بزرگ به تعویق افتاده است از اواسط ماه آوریل با افتتاحیه ویتنامی جایزه بزرگ نیز در معرض خطر و همچنین هنگ کنگ Sevens.

توکیو فرماندار Yuriko Koike وعده داده است برای اجرای “کامل اقدامات لازم” برای حفاظت از مردم از coronavirus در اجرای بازی های المپیک است.

ژاپن دیده نمی شود هر گونه مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما 28 نفر در خاک خود با چهار در بیماری جدی در بیمارستان است.

یکی دیگر از 174 نفر از جمله یک افسر قرنطینه شده اند آلوده بر روی یک کشتی کروز شناور کردن, ژاپنی, ساحل — وقوع بزرگترین تک خوشه.

نخست وزیر شینزو آبه دولت آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به عفونت به خصوص قرنطینه اقدامات دیده می شود به عنوان بیش از حد سهل انگار در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

“این تلاش به نوبه خود موجب نگرانی در مورد آینده بازی های المپیک توکیو به ژاپن آماده برای ورود از میلیون ها نفر از بازدید کنندگان بین المللی در طول تابستان گفت:” توبیاس هریس از Teneo مشاوره.

شهردار دهکده المپیک Saburo Kawabuchi گفت: در این جلسه وجود دارد “هنوز هیچ نشانه به عنوان زمانی که ویروس حل خواهد شد” و به نظر می رسد به پین امید افزایش رطوبت به کشتن این بیماری است.

“ما فصل بارانی است که می تواند شکست ویروس,” او گفت:.

در چین در روز پنج شنبه سخت ضربه هوبئی استان که در آن ویروس پدید آمده اعلام کرد 242 مرگ و میر بیشتر و نزدیک به 15,000 اضافی بیماران به عنوان مقامات خود را تغییر آستانه برای تشخیص.

حداقل 1,355 مردم در حال حاضر مرده در سراسر کشور و نزدیک به 60,000 آلوده شده اند پس از هوبئی را به کمیسیون بهداشت گزارش شماره جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im