توکیو بازی های المپیک: Amit Panghal نقطه بالا در المپیک بوکس نیروی کار رتبه بندی…

جهان نقره-مدال Amit Panghal (52kg) شده است رتبه شماره یک توسط کمیته بین المللی المپیک بوکس وظیفه نیروی انتخابات مقدماتی المپیک, او اولین هندی pugilist در بیش از یک دهه برای رسیدن به جهانی موقعیت های بالا در رده خود.

در سال 2009 برنز المپیک-مدال Vijender Singh آیا آن را برای اولین بار بعد از او باز هند حساب در مسابقات قهرمانی جهان با یک برنز در 75 کیلوگرم را بدست آورد.

24-در سال Panghal دارای شماره سریال اونو موقعیت با 420 امتیاز با توجه به لیست منتشر شده توسط کمیته بین المللی المپیک را (IOC) بوکس نیروی کار است که مسئول اداره این ورزش در حال حاضر.

کمیته بین المللی المپیک نیروی کار خواهد بود برگزاری المپیک مقدماتی و اصلی رویداد بعد از این سال در توکیو به عنوان بین المللی انجمن بوکس (AIBA) در حال حاضر به حالت تعلیق به اتهام مالی و اداری و سوء مدیریت.

این رده بندی به حساب در زمان گذشته دو قهرمانی جهان برای هر دو مردان و زنان و در مسابقات قهرمانی قاره ای و بازی ها در سال 2019. آسیایی مقدماتی المپیک برگزار خواهد شد در امان اردن در ماه آینده. Panghal برد فوق العاده اجرا پس از سال 2017 عقد مدال طلا در سال 2018 مشترک المنافع و بازی های آسیایی.

سال گذشته او ابتدا به ادعای یک مدال نقره در مسابقات قهرمانی جهان پس از اهمیت حیاتی یک طلا در ملاقات کند.

در رتبه بندی زنان, جشن شش بار قهرمان جهان M C Mary Kom اشغال پنجم نقطه در 51kg دسته. Mary Kom که برنده بی سابقه هشتم جهان مدال — یک برنز — سال گذشته 225 امتیاز. او رقیب Nikhat Zareen رتبه 22 با 75 امتیاز.

اما بهترین قرار داده شده هندی در میان زنان بوکسورهای است Lovlina Borgohain که دارای مقام سوم در 69kg را بدست آورد. 22-در سال Borgohain دو زمان جهان برنز-مدال.

در میان سرخپوستان دیگر آسیایی نقره مدال Kavinder سینگ Bisht (57kg) قرار داده شده است هفتم با 190 امتیاز به دنبال سابق جهان برنز-برنده Gaurav Bidhuri در 32 نقطه.

در 63kg تقسیم جهان برنز-برنده Manish Kaushik بهترین قرار داده شده هندی در 12th, پس از چهار بار آسیایی-مدال شیوا تاپا در 36th موقعیت.

جانباز Manoj Kumar سه بار بازی های کشورهای مشترک المنافع تریبون-دان است 71 در 69kg دسته که در آن Ashish بالاترین موقعیت هند در 22.

دو بار جهانی و آسیایی نقره ای-برنده سونیا چهل دارای 10 نقطه در زنان 57kg دسته.

قاره مقدماتی المپیک در داکار (آفریقا), امان (آسیا), لندن (اروپا) بوئنوس آیرس (Americana) و نهایی جام جهانی در پاریس خواهد اعطای امتیاز بیشتر به اطمینان حاصل شود که برندگان این حوادث تضمین بذر بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر