توکیو سالن المپیک اندود شده تا برنامه باقی می ماند همان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

42 سالن برای سال آینده را به بازی های المپیک توکیو امن شده اند و رقابت برنامه باقی خواهد ماند تقریبا یکسان به یک است که می شده اند استفاده می شود این سال است. ورزشکاران ایجاد کرد و اصلی مرکز مطبوعات نیز صف 2021.

که پیام تحویل جمعه به اعضای کمیته بین المللی المپیک توسط کمیته سازماندهی توکیو جمهور Yoshiro موری و مدیر عامل شرکت Toshiro Muto.

آنها صحبت از ژاپن به یک جلسه کامل کمیته بین المللی المپیک عضویت نشست آنلاین.

تخمین می زند در ژاپن می گویند تاخیر خواهد هزینه 2 میلیارد تومان به 6 میلیارد تومان با مالیات دهندگان چیدن صورتحساب. المپیک مقامات داده اند و نه هر کلی هزینه برآورد.

مراسم افتتاحیه المپیک خواهد بود و در 23 ژوئیه 2021. اما سافتبال زنان و فوتبال باز خواهد شد در جولای 21, مردان فوتبال در جولای 22 و تیراندازی با کمان و قایقرانی در جولای 23.

در جولای 24, اولین روز پس از افتتاح اولین مدال رویداد خواهد بود که زنان در 10 متر تفنگ هوا.

بر خلاف بزرگ, جشن های عمومی از یک سال پیش محلی برگزارکنندگان در آخرین لحظه با هم قرار دارند کوچک و غیر دولتی رویداد برای شنبه داخل جدید استادیوم ملی به مناسبت یک سال برای رفتن. سازمان باید به طعنه ممکن است ظاهر مشعل المپیک.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: در اوایل این هفته که “سناریوهای متعدد” در حال فکر کردن در مورد به جلو و بازی های المپیک در سال آینده. او گفت: خالی استادیوم بودند و یک گزینه اما نه یک اولویت در لیست طولانی از امکانات.

“این شامل تمام مختلف اقدامات متقابل: قرنطینه شما نام آن را,” او گفت:.

“اما بازی های المپیک پشت درهای بسته است که به وضوح چیزی است که ما نمی خواهیم. “ما در حال کار برای یک راه حل از بازی های المپیک است که از یک طرف این است که حفاظت از سلامت همه شرکت کنندگان و از سوی دیگر نیز بازتاب المپیک روح.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>