توکیو 2020 قطره کودکان از مشعل المپیک وقایع را به عنوان coronavirus احتیاط

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

برخی از 340, ژاپنی, کودکان قادر خواهد بود برای شرکت در المپیک مشعل مراسم برای تحویل در یونان و ورود در ژاپن با توجه به اقدامات احتیاطی گرفته شده در برابر گسترش coronavirus توکیو 2020 رئیس Yoshiro موری گفت: در روز جمعه.

موری یک نخست وزیر سابق که سر توکیو 2020 کمیته سازماندهی دوباره رد حدس و گمان است که این بازی ممکن است لغو شود با توجه به شیوع کروناویروس.

“غیر ممکن است” موری خبرنگاران که پرسید در مورد پتانسیل لغو. روز چهارشنبه هنگامی که از او خواسته شد که سازمان می تواند تصمیم بگیرد در هر گونه تغییر در بازی های المپیک اگر ویروس داشته, پخش كردن, او گفت: “من نه یک خدا من نمی دانم.”

موری گفته است که تنها در حال حاضر برنامه ریزی شده بود برای برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده اما تاکید کرد که این سازمان گوش دادن به نظرات مختلف و خواهد بود, انعطاف پذیر, در مورد حوادث در اجرا به دلیل وضعیت به سرعت در حال تحول.

تعداد coronavirus موارد در ژاپن بود در 1,057 که از صبح روز جمعه. این ویروس به کشته شدن 12 نفر در ژاپن و بیش از 3000 جهانی از اواخر سال گذشته است.

مشعل المپیک روشن خواهد شد در المپیا در scaled-down مراسم در مارس 12 قبل از هفت روز رله که اوج خواهد با تحویل مراسم در یونان, در مارس 19, که 140, ژاپنی, کودکان بوده است میله میله برای حضور در. حدود 200 بیشتر شد برای شرکت در مراسم ورود در ژاپن در مارس 20.

“کودکان تمرین بسیار سخت برای مراسم بنابراین ما بسیار متاسفم در مورد آن. ما سعی خواهیم کرد به آن را به آنها را در طول بازی گفت:” موری.

دونده و کارکنان درگیر در رله های حمل مشعل پس از ورود خود را در ژاپن خواهد خود را متوسط و بهداشتی تحت نظارت و تعداد زیادی از مردم حضور در این رویداد می تواند محدود به برگزارکنندگان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>