امروز در ساعت 5 بعد از ظهر به مدت 5 دقیقه: ساعت مودی توییتهایی Janta مقررات منع رفت و آمد یادآوری

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

امروز در ساعت 5 بعد از ظهر به مدت 5 دقیقه: ساعت مودی توییتهایی Janta مقررات منع رفت و آمد یادآوری

HT خبرنگار

دهلی نو

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه یادآور شد مردم در مورد ‘5 دقیقه در 5pm’ در طول Janta حکومت نظامی در روز یکشنبه برای نشان دادن قدردانی خود را برای کسانی که در حال خدمت به دیگران در خطر آلوده شدن توسط coronavirus خود را.

“آیا به یاد داشته باشید 5 بعد از ظهر در این شب برای 5 دقیقه… بود خود را در تراس بالکن و یا پنجره برای قدردانی از همه کسانی که در حال کار 24/7 به طوری که ملت ما آزاد می شود از COVID-19. Janta حکومت نظامی” نخست وزیر توییتی.

این ‘Janta حکومت نظامی’ آغاز شده در 7 پس از نخست وزیر در روز پنج شنبه به نام منحصر به فرد ‘عزم’ و “خویشتن داری از طریق اجتماعی فاصله” برای مبارزه با جهانی همه گیر. آن به پایان خواهد رسید در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه.

چند افراد مشهور و سیاستمداران نیز در حمایت از Janta مقررات منع رفت و آمد.

پیش از آن در روز نخست وزیر مودی ستایش خوانندگان Malini Awasthi و Pritam Bharatwan برای گسترش آگاهی خود را coronavirus با مضمون renditions.

تعداد Covid-19 بيمار در هند شروع به پریدن کرد به 370 روز یکشنبه در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت.

هند گزارش داد دو مرگ و میر ناشی از این ویروس بسیار مسری—در ماهاراشترا و بحار—در نظر گرفتن مرگ و میر در سراسر کشور به شش عنوان مقامات دولت است.

گجرات همچنین گزارش یک مرگ در شهرستان سورات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>