توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 14 فوریه سال 2020 5:25:03 pm

Coronavirus outbreak: With tourism faltering, Lanka extends 'free visa-on-arrival' scheme for 48 countries در ماه آوریل به عنوان یک اقدام امنیتی سریلانکا به حال تعلیق برنامه های خود را برای اعطای ویزا در بدو ورود برای شهروندان از 39 کشور پس از عید پاک یکشنبه بمب گذاری که به کشته شدن 258 نفر است. (عوام خلاق)

تلاش برای احیای آن بخش گردشگری سریلانکا, جمعه تایید گسترش آن ‘رایگان ویزا در هنگام ورود’ طرح تا 30 آوریل برای شهروندان از 48 کشور که شامل هند به عنوان به خوبی.

یک وزیر ارشد در دولت عراق گفت: PTI که کشور جزیره ای را در بخش گردشگری است که تا به حال شروع به بهبود می یابند از ضربات از عید پاک انفجار دریافت یکی دیگر از چالش از شیوع کروناویروس که باعث شد دولت برای گسترش این طرح است.

در ماه آوریل به عنوان یک اقدام امنیتی سریلانکا به حال تعلیق برنامه های خود را برای اعطای ویزا در بدو ورود برای شهروندان از 39 کشور پس از عید پاک یکشنبه بمب گذاری که به کشته شدن 258 نفر است.

در ماه ژوئیه در عراق دولت اضافه شده بیشتر کشورها از جمله هند و چین پس از آن دوباره راه اندازی رایگان ویزا در هنگام ورود طرح که اجرا شد از اوت 1.

در پی ادامه شیوع کروناویروس در این کشور جزیره در ماه ژانویه به حالت تعلیق در سیاست خود را از اعطای ویزا در بدو ورود برای مسافران پس از مقامات بهداشتی گزارش دادند این کشور برای اولین بار عفونت کرونا ويروسی است که کشته 1,488 مردم در چین در حالی که موارد تایید شده از عفونت شروع به پریدن کرد به حدود 65,000.

چین و سریلانکا دومین بازار از ورودی گردشگران پس از هند است.

پیشنهاد برای تمدید رایگان ویزا و تسهیلات ارائه شده توسط وزیر گردشگری و هواپیمایی Prasanna Ranatunga در ماه ژانویه است.

پس از عید پاک یکشنبه بمب حملات 20 دلار هزینه ویزا برای جنوب آسیا مسافران و 35 دلار هزینه قابل اجرا برای بازدید کنندگان از بقیه جهان شد چشم پوشی کردن.

گردشگری که منجر 5 درصد به سریلانکا تولید ناخالص داخلی در زمان یک ضربه پس از داعش-مرتبط محلی گروه های افراطی ملی Thawheed Jammath (NTJ) انجام بمب گذاری های انتحاری که به کشته شدن بیش از 260 نفر در سه هتل لوکس و سه کلیسا در آوریل 21.

با توجه به ماهانه ورود توریست گزارش شده توسط سریلانکا توسعه گردشگری سازمان (SLTDA) با استفاده از اطلاعات ورود توریست و اشغال هتل وجود دارد 228,434 ورود توریست در ژانویه 6 درصد کاهش نسبت به 244,239 گردشگران که وارد شده در ژانویه 2019.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im