نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه در پاسخ به کنگره رهبر راهول گاندی “جوانان خواهد او را با ضربه چوب” با یک ضد حمله در مجلس.

نخست وزیر و بدون نام بردن از راهول گاندی ارائه شده به انجام بیشتر خورشید مجموعه ای از 12 آساناهای یوگا در حالی که صحبت کردن در Lok سبها بیش از این ادامه بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور آدرس.

“من شنیده ام یک رهبر مخالفان می گویند که دیروز جوانی را با ضربه مودی با چوب در شش ماه. من تصمیم گرفتم که من را افزایش فرکانس من از Surya Namaskar به طوری که پشت من می شود بسیار قوی است که آن را می تواند تحمل ضربه از بسیاری از چوب” مودی گفت.

“در هر صورت من مورد آزار قرار گرفته اند بسیار برای دو دهه گذشته منفی خود را به سختی مسائل,” او اضافه شده است.

تماشا کنید: ساعت مودی ‘surya namaskar’ مقابله به راهول گاندی ‘danda’ تطبیق

نخست وزیر مودی همچنین در زمان حفاری در راهول گاندی در مجلس با اشاره به “لوله چراغ”. پاسخ او آمد و به عنوان راهول گاندی رز به صحبت می کنند.

“من شده اند صحبت درباره گذشته 30 تا 40 دقیقه اما آن را در این زمان طولانی برای زمان برای رسیدن به. Bahut se tubelight aise سلام hote hain (بسیاری از لوله چراغ های شبیه به این)” او گفت:.

مودی پاسخ بود ضدحمله به راهول گاندی اظهار نظر در حالی که دومی پرداختن به یک تجمع انتخاباتی در دهلی نو در روز چهارشنبه.

“PM نخواهد بود قادر به بیرون آمدن از خانه خود را. جوانان را به ضرب و شتم او را با چوب و او را درک کنند که کشور نمی تواند پیشرفت بدون ارائه شغل برای جوانان” گاندی گفته بود.

هر دو این خانه ها در حال برگزاری یک بحث در حرکت با تشکر از رئیس جمهور آدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im