شامل coronavirus استرالیا قرار می دهد ‘نامحدود بان کی مون’ در سفر خارجی خود…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استرالیا دستور داد شهروندان خود در روز چهارشنبه به توقف تمام سفر در خارج از کشور در یک اقدام بی سابقه طراحی شده برای خفه کردن گسترش بیماری کروناویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در آنچه که او به نام “نامحدود” بان کی مون در سفر خارجی در کنار سرکوب در داخل سالن اجتماعات در استرالیا بیش از 100 نفر است.

“این است که یک بار در 100 سال نوع رویداد” موریسون گفت: این بیماری همه گیر. “ما دیده می شود نیست این نوع از چیزی که در استرالیا پس از پایان جنگ جهانی اول است.” “ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا در حال اجرا ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا عملکرد (اما) آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن را به طور معمول می کند” سخن گفت و هشدار داد که این اقدامات گرفته خواهد حداقل شش ماه.

استرالیا تا کنون ثبت بیش از 450 تایید موارد coronavirus با اعداد افزایش روزانه. وجود دارد تا کنون فقط پنج مرگ و میر.

موریسون رد تماس برای دولت به منظور مدارس به عنوان انجام شده در کشورهای دیگر گفت: تاثیر بر جامعه و اقتصاد از جمله بسته شدن خواهد بود “شدید”.

“هر کاری که ما باید انجام دهید برای حداقل شش ماه” او گفت:, و اضافه کرد که در میان دیگر عواقب مدرسه طولانی بسته خواهد حذف 30 درصد از کارگران از صنعت بهداشت و درمان به عنوان پدر و مادر باقی مانده در خانه با کودکان خود را.

ممنوعیت سفر خارج از کشور آمد و استرالیا به عنوان دو بخش اصلی خطوط هوایی کوانتاس و ویرجین استرالیا کاهش پروازهای بین المللی از 90 درصد و 100 درصد بود.

تصدیق کرد که “این اولین بار است که تا کنون اتفاق افتاده در استرالیا, تاریخچه,” او گفت: ممنوعیت مورد نیاز برای توقف مسافران از آوردن بیشتر coronavirus موارد به کشور است.

این ممنوعیت در داخل سالن اجتماعات بیش از 100 نفر امر “غیر ضروری” تجمعات و حذف حمل و نقل عمومی در سایت های خرید و مدرسه.

دولت در حال حاضر ممنوع, هوای آزاد, حوادث بیش از 500 نفر در برخورد یک ضربه شدید به ورزش تماشاگر در ورزش-mad ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>