به جمع آوری تومان 4 کرور سکه در یک ماه بانکدار به دنبال تومان 40 لاخ از بهترین

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ارم صدیق | بمبئی | انتشار: 4 مارس سال 2020 3:19:55 am

BEST, BEST Maharashtra, BEST coins problem, BEST fare coins, coing problems BEST RBI, Indian Express news در حال حاضر روزانه مجموعه ای از بلیط درآمد پیدا کردن راه خود را به 27, اتوبوس, انبارهای بهترین واقع در سراسر بخش های مختلف از بمبئی. (عکس)

احساس خطر در نیاز به پس زدن دهنه اسب sackloads از سکه های انباشته شده در انبارهای Brihanmumbai تامین برق و حمل و نقل (بهترین) در بمبئی حمل و نقل را بانک ICICI بانک در حال حاضر خواستار خدمات شارژ از 10 درصد از ارزش سکه ها را جمع آوری می شود. این به این معنی شما باید به پوسته از حدود 40 تومان لاخ یک ماه به بانک برای جمع آوری و حمل و نقل سکه به ارزش تومان 4 کرور روپیه در هر ماه از آن 27 انبار.

در حال حاضر روزانه مجموعه ای از بلیط درآمد پیدا کردن راه خود را به 27, اتوبوس, انبارهای بهترین واقع در سراسر بخش های مختلف از بمبئی. کارکنان ICICI بانک رفتن و جمع آوری این پول از انبار و سپرده گذاری پول در آن حساب با بانک. در آن طول می کشد یک زن و شوهر از روز برای پول و اعتبار به بهترین حساب. بانک برخوردار ‘شناور’ — پول آزادانه در دسترس برای مدتی کوتاه — تا حساب مشتری اعتبار است. تا کنون بانک نیست لوی هیچ هزینه ای برای جمع آوری سکه ها از بهترین انبار.

بهترین مشکلات مرکب پس از آن کاهش اتوبوس کرایه و به حداقل Rs 5 در ماه ژوئیه سال گذشته است. این منجر به افزایش سکه در انبار. یک سکه وزن آن بین 4 gm و 7.7 gm هر. طی چند روز گذشته بهترین انباشته حدود 2.45 کرور سکه در سراسر مختلف آن انبار. ترکیب وزن این سکه ها در حدود 164 تن است.

ICICI بانک که قرارداد موجود با بهترین باسابقه در جولای 2017, به دنبال تمدید آن با شرایط و ضوابط. در فوریه 25, نامه, به, بهترین, ICICI بانک پیشنهاد یک سرویس شارژ از Rs 3 برای هر 1,000 تومان جمع آوری شده در یادداشت Rs 200 فرقه 50 تومان در هر 1,000 تومان جمع آوری شده در نت از 100 تومان فرقه و 100 تومان برای هر 1,000 تومان جمع آوری سکه تمام فرقه.

بهترین در حال حاضر بدست آورده تومان 2 کرور در روز از طریق فروش بلیط که سکه را تشکیل می دهند تومان 13 لاخ. به گفته مقامات بانک مرتب سازی شمارش و جمع آوری سکه ها نیاز به نیروی انسانی اضافی. بهترین در حال حاضر برنامه ریزی برای توزیع حداقل 2,000 تومان به هر یک از کارکنان خود را در سکه ها به عنوان بخشی از حقوق ماهانه خود را. کارکنان داده خواهد شد و حدود 2,000 تومان در تغییر از مارس 10-15 زمانی که حقوق خود را اعتبار خواهد شد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>