برای جلوگیری از هند Covid-19 ابتکارات و پاکستان به دنبال آوردن مسائل تحت سارک sec…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند در درگیری با اعضای سارک در Covid-19 مربوط به مسائل مستقل وقایع در حالی که پاکستان به دنبال آورد و همه مسائل تحت سارک دبیرخانه در یک پیشنهاد برای جلوگیری هندی, ابتکارات مردم آشنا با تحولات روز پنجشنبه گفت.

روز چهارشنبه پاکستان تا به حال از قلم یک ویدئو کنفرانس از ارشد تجارت مقامات امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) گفت: این تصمیم به شرکت پس سارک دبیرخانه نبود درگیر در سازماندهی آن است.

افراد ذکر شده در بالا صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: هند تصمیم نگه داشتن کنترل فعالیت های پدید آمده است که از ویدئو کنفرانس سارک رهبران که برگزار شد با نارندرا نخست وزیر در مارس 15, کمک کرده بود دهلی نو به حرکت بسیار سریع تر و بدون هر گونه موانع در Covid-19-امور مرتبط.

همچنین به عنوان خوانده شده | Pak پرش مجازی سارک دیدار در غلبه بر Covid-19 تاثیر بر تجارت منطقه ای

“ما توصیف این فعالیت ها به عنوان مستقل و خارج سارک تقویم تایید فعالیت” گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا.

“ما با توجه به فعالیت های موجود به عنوان حوادث تحت فوق العاده Covid-19 شرایطی متمرکز تنها به طور مشترک در برخورد با چالش ها در منطقه سارک در یک نتیجه گرا راه بدون محدود بودن به هر رویه تشریفات است که می تواند به اثبات می شود محدودیت های” فرد اضافه شده است.

از سوی دیگر پاکستان تلاش کرده است را به همه Covid-19-مربوط به فعل و انفعالات زير رسمی سارک چتر مربوط به سارک دبیرخانه است که در پایتخت نپال کاتماندو مردم گفت.

این تلاشی بود برای نمره باریک اهداف سیاسی در زمانی که مردم منطقه روبرو هستند Covid-19 بحران آنها گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | سارک بهداشت حرفه ای به برگزاری ویدئو کنفرانس به بحث Covid-19

“تلاش برای دریافت Covid-19-مربوط به فعل و انفعالات تحت سارک چتر آنها را دریافت کنید برای جلوگیری از همه ما ابتکارات و طرح های پیشنهادی با استفاده از سارک منشور مقررات و قوانین از روش, از جمله استفاده از اصل اجماع برای تهیه پیش نویس دستور کار و در نتیجه سند و موافقت همه کشورهای عضو برای هر چیزی که در هر مرحله از راه” فرد ذکر شده در بالا گفت.

تحت سارک منشور تمام مسائل باید تصمیم با اجماع. این است که اغلب تحت تاثیر کار از هشت عضو گروه بندی های ایجاد شده در دسامبر 1985. پاکستان مخالفان عمدتا به دلیل تفاوت های آن با کشور هند برگزار کرده است تا طرح های متعدد.

بیش از چند هفته گذشته وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی به نام برای همه Covid-19-اقدامات مربوط به قرار زیر سارک دبیرخانه در طول مکالمات تلفنی با همتایان خود از دیگر سارک متحده است.

چهارشنبه مجازی نشست سارک مقامات تجارت بود و دنبال کنید تا به یک ویدئو کنفرانس از رهبران هشت سارک متحده در آوریل 15. در آن زمان پاکستان تنها کشور نمی تواند توسط خود رئیس دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>