یک سال پس از یک مجسمه نیم تنه از قرن 19 educationist و اجتماعی اصلاح طلب Ishwar چاندرا Vidyasagar بود تخریب در کلکته در طول یک نظرسنجی رالی رهبری آمیت شاه Trinamool کنگره (TMC) در روز چهارشنبه مطرح به هدف اتحادیه خانه وزیر پس از او به پرداخت ادای احترام به Vidyasagar در سالگرد مرگ.

“من تعظیم به Ishwar چاندرا Vidyasagar جی در punyatithi. برجسته اجتماعی اصلاح طلب و یکی از ارکان بنگال رنسانس که نقش عمده ای در جهت توانمند سازی زنان. او تلاش بی امان ریشه بسیاری از نابسامانیهای اجتماعی و زنان بیوه’ ازدواج مجدد عمل ممکن است” شاه توییتی در روز چهارشنبه.

وزیر Mamata بانرجی برادرزاده و Lok سبها عضو Abhishek بانرجی در زمان شاه در توییتر.

 همچنین بخوانید: West Bengal کنگره رئیس جمهور Somen میترا می میرد هولوکاست امروز; یمن

“Ishwar چاندرا Vidyasagar شد یک مصلح اجتماعی که هنوز قد می ایستد به عنوان یک منبع الهام برای سکولار رایگان-تفکر در جامعه است. جالب چگونه @AmitShah جی تا به حال اندکی توجه به Vidyasagar ارزش هنگامی که مردان خود را تخریب دومی مجسمه نیم تنه. لطفا رها کردن این نما از خرده tokenism!” توییتی بانرجی که سر TMC جوانان بال. او همچنین به نقل از شاه را صدای جیر جیر.

این TMC بیش از حد هدفمند شاه در یک توییت نوشته شده در بنگالی. سانتی متر Mamata بانرجی اما نه پیوستن به جنگ. “ادای احترام به Ishwar چاندرا Vidyasagar اجتماعی اصلاح طلب و educationist در سالگرد مرگ. او یکی از بلندترین آمار و ارقام از بنگال رنسانس. سهم خود را در آموزش و پرورش و legalising بیوه-ازدواج مجدد غیر قابل انکار است” او هنوز توییتی.

Vidyasagar را به سینه شد و تخریب در داخل Vidyasagar کالج در مرکز کلکته در طول یک Lok سبها تجمع مبارزات انتخاباتی به رهبری شاه در مارس 2019. این TMC ادعا که Bharatiya Janata Party کارگران یورش برده و به کالج و آسیب دیده مجسمه نیم تنه. حزب مخالف ادعایی است که TMC کارگران آسیب دیده مجسمه نیم تنه و با حمله به تجمع توسط pelting سنگ از کالج ها و ساختمان های مجاور.

این شد یک مواج موضوع در Lok سبها سنجی اما BJP موفق به پیروزی 18 از دولت 42 کرسی مارک بهترین حالت آن-تا کنون عملکرد در بنگال. هر چند پلیس آغاز شده و تحقیقات از مجرمان واقعی هستند و در عین حال به نام دولت است.

“این است که دولت مسئولیت برای بررسی این حادثه است. دولت شکست خورده وجود دارد. Mamata بانرجی نشان داد هرگز احترام به فرزندان بزرگ بنگال است. او تنها با استفاده از نام خود را به صورت سیاسی به دست آوردن” بنگال BJP جمهور Dilip Ghosh گفت: رسانه ها در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

این دومین بار است که این خرابکاری موضوع مطرح شده توسط TMC در کمتر از یک ماه.

در هفته دوم ماه جولای BJP کارگر دستگیر شد در Purulia منطقه در ارتباط با شکستن یک مجسمه Kanhu Murmu یکی از رهبران این چهار کشور از 1855 Santhal شورش علیه انگلیس و محلی صاحبخانه.

این حادثه باعث تنش سیاسی. به اتهام خرابکاری در جولای 7 در محل روستای Sandhya Rani Tudu یک TMC رهبر قبیله ای و وزیر امور خارجه برای عقب کلاس رفاه. این روستا واقع شده است و در Manbazar مونتاژ حوزه که Tudu نشان دهنده.

“@BJP4Bengal سوگند به حمله و نابود کردن هر دانه بنگال میراث فرهنگی. اولین آنها تخریب Vidyasagar مجسمه و در حال حاضر آنها را تخریب مجسمه مورد احترام قبیله ای قهرمان Kanho Murmu در Purulia. ما قویا محکوم کردن چنین اعمال iconoclasm,” TMC توییتی پس از حادثه.

بی جی پی ادعا کرده است که خرابکاری در Purulia یک توطئه به بدگویی از آن به عنوان TMC سریع از دست دادن زمین در دولت قبیله ای کمربند قبل از سال 2021 مجمع انتخابات است ،

بی جی پی برنده Lok سبها صندلی Purulia, بیشنوپور و Midnapore که در آن قبایل را تشکیل می دهند بخش قابل ملاحظه ای از رای بانک دلیل مردم محلی را از دست داده اند ایمان در TMC گفت: Khagen Murmu BJP Lok سبها عضو از Malda شمالی صندلی و رئیس جمهور از برنامه ریزی قبیله جلو در بنگال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im