عنوان-تعقیب لاتزیو می آید از پشت به ضرب و شتم فیورنتینا 2-1

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لاتزیو جنگیدند از یک هدف را به ضرب و شتم فیورنتینا 2-1 در آ و نگه داشتن آن محو عنوان امید زنده است.

لوئیس آلبرتو زده هفت دقیقه از زمان برای کاهش شکاف به لیگ رهبر بارسا به چهار امتیاز.

چیرو بی حرکت تبدیل یک ضربه پنالتی به لغو Franck Ribéry را بازکن برای فیورنتینا.

لاتزیو امیدوار است از این ادعا یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سال 2000 در زمان ضربه اواسط هفته هنگامی که آن 21-مسابقه شکست نخورده اجرا به پایان رسید با یک شکست در آتالانتا در بازی برگشت پس از وقفه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

و به نظر می رسید به عنوان اگر آن را رفتن به اسلاید بیشتر زمانی که Ribéry فر در بازکن های زیر با شکوه انفرادی اجرا در 25 دقیقه است.

اما بی حرکت که منجر به یک سری هدف-نمره, نمودار, تبدیل مجازات در 67 برای 28th, از فصل بعد دروازه بان فیورنتینا Bartłomiej Drągowski خراب Felipe Caicedo.

لاتزیو ربوده تمام سه نقطه زمانی که لوئیس آلبرتو رسید به جلو از خط میانی و تلاش پاس به هم تیمی خود در زمان یک نوع انحراف را به او و او اخراج در برنده است.

فیورنتینا به جلو Dusan Vlahovic فرستاده شد در زمان توقف برای یک off-the-ball حادثه و لاتزیو مربی سیمون Inzaghi نیز رد کرد و لحظاتی بعد.

سقوط نبرد

جنوا جنگیدند از دو گل را به قرعه کشی در پایین قرار می گیرد برشا 2-2 و انتخاب کنید تا یک نقطه حیاتی در پیشنهاد خود را برای جلوگیری از سقوط.

برشا تا به حال برنده یک مسابقه از دسامبر اما رفت 2-0 داخل در دقیقه 13 با تشکر از اهداف از آلفردو Donnarumma و الساندرو Semprini.

اما جنوا رو به مطابقت با هفت دقیقه از حاصل کار دو تیم که Iago Falque تبدیل مجازات پس از Andrea Papetti شد حکم به خراب Cristian رومرو.

جنوا مسطح با یکی دیگر از نقطه پنالتی این بار توسط Andrea Pinamonti پس از Daniele Dessena به کار گرفته شده در این منطقه است.

جنوا باقی مانده 17th اما inched یک نقطه روشن از لچه که اشغال آخرین سقوط نقطه.

وجود دارد تعدادی از تیم های در معرض خطر از مکیده شدن به سقوط نبرد از جمله 14-قرار داده تورینو را از دست داده است در کالیاری 4-2 باقی می ماند شش امتیاز بالاتر از پایین ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>