زمان را نشان می دهد ارزش از هند مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اوایل ماه مارس, من گروه تحقیقاتی پیش بینی شده است که در اوایل ماه اوت حداقل 300 میلیون سرخپوستان خواهد بود آلوده رمان coronavirus. بود که قبل از وجود هر گونه مستندات و یا داخلی محدودیت های مسافرتی. گسترش ویروس ها و نه قابل پیش بینی و سناریوی ما مدل سازی بود و نه ساده و در عین حال وحشتناک – گسترش یک کروناویروس جدید به صورت کاملا مستعد جمعیت.

در طول دو دهه گذشته گروه ما منتشر کرده است ده ها بیماری عفونی, مدل سازی, مقالات خوبی در نظر گرفته مجلات علمی. که متوقف نمی ad hominem حملات توسط برخی که باور نمی کند که این عفونت می تواند گسترش به طور گسترده ای. آنچه آنها درک نمی کنند که Covid-19 است و بر خلاف آنفلوانزا که وجود دارد این است که واکسیناسیون در دسترس است و یا برخی از درجه ای از جمعیت ایمنی گذشته به دلیل قرار گرفتن در معرض و یا به HIV/ایدز که در آن ممکن است به حذف ویروس به طور کامل با در نظر گرفتن حفاظت شخصی. واقعا وجود دارد هیچ راهی آسان برای جلوگیری از گسترش آن بدون اقدامات شدید مانند مستندات.

ما نه تنها در طرح تعداد زیادی از عفونت ها. یک مدل منتشر شده توسط محققان در شورای تحقیقات پزشکی هند پیش بینی کرد که در صورت عدم وجود یک مستند 25 درصد از دهلی نو می تواند آلوده. مدل های از گروه های دیگر از جمله امپریال کالج و دانشگاه کمبریج وارد مشابه و یا حتی بالاتر را تخمین می زند. همه این گروهها با استفاده از روش است که در تاریخ به اولین محفظه مدل های معرفی شده توسط دانیل برنولی در سال 1776 که قابل ملاحظه ای مفید در اطلاع رسانی سلامت عمومی پاسخ جز بیماری هایی مانند HIV/ایدز که در آن افراد قادر به تغییر رفتار و تغییر این دوره از یک بیماری در پاسخ به گسترش آن.

همه این گروهها روشن است که بخش عمده ای از عفونت می تواند خفیف یا بدون علائم است. اگر چه بسیاری از موارد شدید خواهد بود کوچک و اعداد خواهد بود بزرگ در هند با توجه به آن جمعیت بزرگ. هدف از این پیش بینی ها برای برقراری ارتباط جدی از این بیماری همه گیر هر دو به سیاستگذاران و عموم و به کم ارزش کردن نظریه ها در مورد چگونه سرخپوستان بودند به نحوی سیستم ایمنی بدن به Covid-19.

پس کجا هستند کسانی که موارد ؟ بیمارستان ها هنوز هم به نظر می رسد نسبتا خالی است. شد پیش بینی اشتباه است ؟ این شبیه به رفتن به یک دکتر که به شما می گوید که اگر شما در حفظ و سیگار کشیدن و ورزش نمی کنند شما را در معرض خطر مرگ جوان است. اگر شما پس از ترک سیگار و شروع به رفتن ورزشگاه معنا است که دکتر شما اشتباه بود؟. این مستند تغییر شکل بیماری به طور قابل توجهی نه تنها در هند بلکه در هر کشور دیگری. بدون اجرا فاصله اقدامات پاریس و میلان و نیویورک خواهد بود هنوز گزارش هزاران تن در روز است. هند خوش شانس بود که یک مستند در اوایل بیماری همه گیر منحنی طوری که ما هرگز شاهد این نوع تروما است که مردم در این شهرستانها به حال به از طریق رفتن. اخیر فرانسه مطالعه نشان داد که 6 درصد از جمعیت (حدود 4 میلیون نفر) در حال حاضر به حال تجربه کرده Covid-19 حتی با وجود اینکه تنها حدود 120,000 موارد گزارش شده در آن کشور است. در هند مگر اینکه ما قادر به تست هر بیمار با Covid-19, فیزیکی و عدم امکان مدلسازی مطالعات تنها راه برای بررسی پیشرفت بیماری است.

خوشبختانه هند در میان پایین ترین موارد گزارش شده و مرگ و میر سرانه در جهان – نتیجه اقدامات اولیه برای جلوگیری از پرواز به چین نزدیک مرزها و تحمیل یک مستند. این مستند پیش بینی شده است به تحت فشار قرار دادند اپیدمی اوج حداقل حدود هشت هفته و احتمالا دیگر. اوج نیز پایین خواهد آمد تا آنجا که 50% اگر ما مجدانه عمل شستن دست ها, فیزیکی, فاصله, و گسترش, تست و مهار با دوره محدود مهار اقدامات است.

برخی نمی خواهند مستندات به دلیل اقتصادی و انسانی و هزینه های. اما آنها نیز نمی خواهید وجود دارد به یک سیل از موارد به بیمارستان. شاید آنها در حال شمارش را بر کلروکين و یا واکسیناسیون ب ث ژ به صرفه جویی در روز. متاسفانه Covid-19 نمی توان با برخورد طریق افکار واهی و پوچ.

کار بیماری افسران که به طور کلی داده ها دانشمندان و پزشکان و به طور کلی دور از رسانه تابش خیره کننده است که درک ضعیف. مدل های مفید در درک آنچه اتفاق می افتد بدون هیچ گونه مداخله و همچنین در پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد و تحت مداخله حالات. آنها اعتبار و راه سیستماتیک شناخت بیماری و گسترش با استفاده بهترین از آنچه ما می دانیم در مورد ویروس ها. بدون بهره گیری از این مدل ما قادر نخواهد بود برای پاسخ به طور موثر. ما نمی خواهد می دانم که زمانی که به اعمال محدودیت و یا چگونه بسیاری از موارد مراقبت ويژه تخت و اکسیژن سیلندر به برنامه ریزی برای. زمان آشکار خواهد شد ارزش در هند مستند که ساخته شده بر اساس اپیدمیولوژیک بینی و علم است.

در نهایت به عنوان جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست به تازگی گفت: علم تنها استراتژی خروج از Covid-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر زمان به جای احترام و درک درستی از تخصص علمی با احساس دل و روده و درس از WhatsApp دانشگاه.

(Ramanan Laxminarayan توسط مدیر در مرکز بیماری های پویایی اقتصاد و سیاست و ارشد و محقق در دانشگاه پرینستون. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>