زمان به راه اندازی مجدد آموزش برای ورزشکاران نخبه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

U. Vimal کومار است بازدید Prakash Padukone آکادمی بدمینتون (PPBA) در حومه شهر بنگلور از مستند آغاز شد و در مارس 24. او بیشتر امیدوار کننده کارآموز, جهان بدون 27 Lakshya سن 18 سال زندگی در یک آپارتمان در نزدیکی آکادمی با پدر خود که او نیز یک مربی در PPBA. کومار مدیر در مشهور شد.

برای بیش از 40 سال در حال حاضر, بهترین کومار شده است قادر به انجام کار برای بازیکنان خود را به نگه دارید آنلاین مربیگری جلسات و آنها را تشویق به انجام آموزش تناسب اندام در خانه. یک ملی انتخاب کومار نیز با چند تن از هند بازیکن برتر در راه همان است. با دولت مرکزی کاهش محدودیت های متعددی در مرحله سوم از مستند کومار معتقد است که ورزشکاران نخبه نیاز به عقب بر گردیم به آموزش صحیح بلافاصله.

“اگر آنها فقط نشستن در خانه بیکار بسیاری از اتلاف عضلانی اتفاق می افتد” کومار گفت. “درخواست من این است که ورزش حرفه ای نباید clubbed با کلی ورزش در مدارس و اردوهای تابستانی و جامعه ورزشی ، ورزش حرفه ای متفاوت است.”

بسیاری از کشورها با قاب بازگشت-به-دستورالعمل آموزش برای ورزشکاران نخبه و کومار فکر می کند که موسسه استرالیا از ورزش این چارچوب می تواند تبدیل به الگویی برای دیگر کشورها است.

“آنها باید برخی از مقررات و اجازه می دهد حداقل نخبگان به رزومه آموزشی خود را نگه داشتن در ذهن اجتماعی فاصله هنجارها و دستورالعمل های,” او گفت:. “MHA (وزارت امور) باید شناسایی مراکز آموزشی که در آن یک گروه نخبه از ورزشکار می تواند به آموزش و سپس تفویض قدرت به دولتی مربوطه انجمن نظارت بر دستورالعمل ها و ورزشکاران است.”

از آن شده است بیش از پنج هفته از محدودیت مجبور ورزشکاران به ماندن در خانه و با هر تجهیزات آنها در دست این شامل المپیک در ورزش اقتدار هند مراکز در سراسر هند که نشده اند مجاز به استفاده از هر یک از امکانات.

برای کسی است که در رسانه های اجتماعی کومار ایجاد یک حساب کاربری در توییتر در هفته گذشته به صدای نگرانی خود را, درخواست وزیر ورزش Kiren Rijiju برای پیدا کردن یک راه برای باز کردن آموزش برای ورزشکاران نخبه است.

“برخی از ورزش های بسیار فیزیکی مانند شنا بدمینتون, بوکس, کشتی, پهلوانی, و غیره. آنها نیاز به مقدار زیادی از فیزیکی مطبوع,” او گفت:. “در چین که در آن همه آغاز شده ملی مراکز آموزش باز هستند. آنها را قرنطینه خود و آموزش هستند. این بالا پایان ورزشکاران و اگر آنها قدرت انجام برنامه های آموزشی فراتر از دو-سه هفته سطوح پایین خواهد آمد.”

او احساس می کند آنلاین مربیگری و انگیزه مذاکرات تنها می تواند کمک به یک نقطه خاص.

“من با بازیکنان و بازیکنان از آکادمی” کومار گفت. “مذاکرات انگیزشی و روانشناسی درس می تواند مورد بحث آنلاین اما در نهایت زمانی که آنها باید به آموزش راه سخت در این زمینه شما را به نظارت بر آنها.”

مردان و زنان تیم های هاکی برای مثال در بنگلور سای مرکز جایی که آنها مجاز به گام از چهارم زندگی خود را حتی اگر مرکز خود است که بسته به تمام خارجی ها.

“آنها سالم و آلوده نیست” کومار گفت: صحبت کردن در مورد امکان بازگشت آنها به آموزش. “آنها مسئول مربیان و آنها را می دانم که چگونه برای مدیریت. باید وجود داشته باشد هیچ مشکل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>