توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده: فوریه 8 سال 2020 5:03:12 pm

Ranjan Gogoi, Justice Ranjan Gogoi, Ranjan Gogoi retires, Chief Justice of India, CJI Gogoi, CJI Ranjan Gogoi, Ayodhya land dispute case, Kerala Sabarimala temple, Sabarimala temple case, India news, Indian Express عدالت Bobde گفت قوی “داوری نوار” مهم است به توسعه نهادی داوری در هند به این امر اطمینان از در دسترس بودن و قابلیت دسترسی از پزشکان با تجربه و دانش. (PTI عکس)

رئیس دادگستری هند S A Bobde در روز شنبه گفت: زمان آن رسیده است تا با تدبیر و قانون جامع که شامل “اجباری قبل از دادخواهی میانجیگری” که اطمینان حاصل شود بهره وری و کاهش زمان تعلیق برای احزاب و همچنین دادگاه.

صحبت کردن در 3rd edition یک کنفرانس بین المللی ‘داوری در عصر جهانی شدن’ عدالت Bobde گفت قوی “داوری نوار” مهم است به توسعه نهادی داوری در هند به این امر اطمینان از در دسترس بودن و قابلیت دسترسی از پزشکان با تجربه و دانش.

عدالت Bobde گفت که امروز داوری نقش اساسی در زیرساخت های جهانی تجارت بین المللی, تجارت و سرمایه گذاری و به عنوان یک عضو جدایی ناپذیر از جامعه جهانی و تجارت و سرمایه گذاری غول پیکر, چگونه هند درگیر با داوری بین المللی است که این انشعابات بین المللی مرزی جریان تجارت, تجارت و سرمایه گذاری به عنوان یک کل.

“قبل از نهاد میانجیگری و حل و فصل به عنوان ذکر شده در دادگاه تجاری عمل خواهد راه را برای بسیاری از موسسات تاکید بر نیاز از قبل از دادخواهی میانجیگری با توجه به آن بسیاری از مزایای.

“من فکر می کنم زمان آن رسیده است تا با تدبیر و قانون جامع که شامل اجباری قبل از دادخواهی میانجیگری و برای درمان بزرگترین نقطه ضعف در یک میانجیگری توافق است که می گویند unenforceability از توافق وارد میانجیگری خواهد اطمینان از بهره وری و همچنین کاهش زمان تعلیق برای احزاب و همچنین دادگاه,” او گفت:.

در حالی که صحبت کردن در مورد نقش هند در داوری بین المللی, عدالت Bobde گفت: “در سالهای اخیر و جهانی شدن منجر به رشد چشمگیر در مرزی معاملات مربوط به هند است که منجر به افزایش تقاضا برای عبور از مرز داوری. این منجر به ایجاد فراملی شیوه برای مقابله با رشد کوانتومی و پیچیدگی مسائل است.” او اضافه کرد که داوری بود نه به معنای آینه دادخواهی. “وقت گیر روش طولانی شفاهی طولانی نوشته شده ارسالی و یک مرجع به اولویت ملزم به همان اثر در داوری آن را به عنوان انجام شده است در دادخواهی” او گفت:.

عدالت Bobde گفت که در قرن 21 “جهانی و همگرایی اقتصادی با نوآوری های فن آوری های پیشرفته ارتباطی و مقرون به صرفه حمل و نقل” به شدت کاهش ارتباط ملی مرز برای تجارت تجارت و فعالیت های اقتصادی. “من موافق است که جهانی شدن به نظر می رسد به ماندن بگیرید. رشد نمایی های مرزی تعاملات مستلزم شکل گیری پیچیده چارچوب های قانونی از جمله ماده موثر و کارآمد روش های حل اختلاف.

“و در عین حال تلاش برای حل و فصل بین المللی تجاری یا سرمایه گذاری اختلافات در صلاحیت-افسار-دولت-مرجع تخصصی ملاقات با موفقیت کمی. این از درجه اعتبار ساقط شده است با موفقیت وصل مختلف روش های جایگزین حل اختلاف در خصوص داوری بین المللی.

“آن را نمی خواهد به اشتباه نشان می دهد که امروز داوری است که بیشتر ترجیح داده از حالت خصوصی حل و فصل یک طیف متنوع از اختلافات با این حال آن را باید در ذهن نگه داشته شود که همان است که در هزینه های میانجیگری و مصالحه است که بسیار سریع تر و ارزان تر از داوری گفت: در این برنامه سازماندهی شده بود توسط شورای داوری و فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت.

او در ادامه گفت که یک همچنین باید آگاه باشند از هم افزایی و فرصت های موجود برای داوری بین المللی از طریق استفاده از فن آوری های مخرب.

“هر دو “IA’ (داوری بین المللی) و ‘هوش مصنوعی’ (هوش مصنوعی) پیشرو جایگزین وضع موجود: IA به روش های سنتی حل اختلاف هوش مصنوعی به روش های سنتی, عملکرد,” او گفت:.

او گفت که قضات’ هدف این است که برای حل و فصل اختلاف اما این نارضایتی در نتیجه نتایج در سلسله مراتب تجدید نظر است که نمی توان اجتناب کرد.

“قضاوت می تواند یک کار دشوار است و قضات انجام آنچه همه اجتناب انجام, به عنوان مثال تصمیم گیری. محبوبیت یک سراب برای قضات است. هیچ قاضی به ارزش نمک هدف در محبوبیت است. ایده این است برای حل و فصل اختلاف. اما نارضایتی در نتیجه آن نتایج در سلسله مراتب تجدید نظر است که نمی توان اجتناب کرد.

“و به همین دلیل اهمیت جایگزین حل اختلاف و این چیزی است که بیش از قوه قضائیه بدون کنترل به جز آن که نباید دخالت با جوایز,” او گفت:.

او در ادامه افزود: “من فکر نمی کنم آن را در نظر گرفته شده بود که داوران باید در تقریرات نگاه شواهد تجزیه و تحلیل تقریرات نگاهی به سوابق و سپس تحویل این جایزه که باید مانند یک قضاوت. و هنگامی که شما تحویل جایزه که بار خوانده شده مانند یک قضاوت دخالت نیز مانند است که از سوی یک قضاوت است.”

“من فکر می کنم داور در نظر گرفته شده بود به کسی که می داند که این موضوع می داند که کسانی که او را منصوب کرده اند ایده کلی از اختلاف و است که به سادگی به نظر می رسد در شواهد و می گوید این باید نتیجه. این به معنای یک فرآیند ساده است,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de