به عنوان هند المپیک انجمن در ادامه به بحث و گفتگو با ورزشکاران و مربیان و سایر ذینفعان در مورد چگونه به راه اندازی مجدد ملی اردوگاه های آموزشی در میان coronavirus همه گیر هند بوکسور Vikas کریشن است از این دیدگاه که دولت باید صبر کنید تا آنها به طور کامل راضی به مسائل ایمنی. Vikas در میان نه بوکسورهای که به دست آورده توکیو المپیک سهمیه در المپیک مقدماتی در ماه مارس است. اما pugilist معتقد است که نگرانی های بهداشتی باید یک بزرگتر در اولویت نسبت به بازی های المپیک در حال حاضر.

صحبت کردن در یک مصاحبه اختصاصی با Hindustan Times, Vikas گفت: “من می دانم که بسیاری از ورزشکاران ممکن است نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا دولت باید اجازه توکیو واجد شرایط ورزشکاران برای دوباره شروع به آموزش. اما من احساس می کنم هر کس نیاز به ایمان به خود دولت است. لابی وزرا و کسانی که واجد شرایط هستند به این تصمیمات می دانم که بهتر از ما زمانی که به حذف مستند و زمانی که به اجازه چه چیزهایی است.”

این هاریانا بوکسور در ادامه گفت که دولت باید یک دلیل برای بستن اردوگاه ملی. “این مستند شده است در محل به دنبال نگه داشتن در ذهن همه امنیت و سلامت است. اگر آنها در حال اجرا نیست در اردوگاه وجود دارد یک دلیل عمده برای آن است. بنابراین من با دولت است. تا زمانی که دولت به طور کامل راضی آنها نباید باز کردن اردوگاه. به این دلیل که بازی های المپیک یا بوکس است که تنها یک رویداد ورزشی. مسائل بهداشتی برای اولین بار در کشور,” او گفت:.

28-در سال بوکسور که شد از بیوانی هاریانا در حال حاضر ماندن با خانواده اش در خانه اش است. او می رود به قطار با یک دوست در یک مزرعه در نزدیکی خانه خود را. Vikas معتقد است که همه ورزشکاران نیاز به استفاده از چیزهایی که در دسترس به آنها را در لحظه ای به ادامه آموزش خود را. با آهنگ ها و استادیوم ها تعطیل, او اجرا می شود در جاده ها. او همچنین با استفاده از طناب پرش, وزن, کیت, کیف و پانچ پد در دسترس به او را به اطمینان حاصل شود او در ادامه به آموزش.

“من نیز همیشه سایه بوکس در مقابل یک آینه است. شما نمی نیاز به هر گونه تجهیزات برای که. بوکسورهای همیشه تمرین حرکت در مقابل آینه – آن را می شود ما عادت به دیدن اگر ما هر گونه اشتباه می کنند. ما نمی تواند بهانه ای است که ما لازم نیست که این یا آن” او می گوید.

در ضمن با هیچ اردوگاه های آموزش Vikas شروع تمرین در کنار پدرش که هرگز انجام می شود بوکس قبل از. “من آموخت پدر من چگونه به نگه داشتن مشت پد. او آن را انجام داد. برخی از مشت رفت از برخی رفت. بنابراین من در حال تلاش هستم که در حال حاضر. اما من شاهد بهبود در او هر روز,” او می گوید.

در این روند او نیز نشان پدرش چقدر دشوار ورزشی واقع است.

“پدرم به من می گوید پس از کشمکش های” چرا شما نمی کنند این است که چرا شما نمی کنند’. من به او بگویید که آن است که آسان نیست. او فکر می کند من شده اند بوکس برای 18-20 سال, هر کسی می تواند رسیدن به کمال در این مدت زمان طولانی. او همچنین باید بدانند که بوکس نیست چنین آسان ورزش است.”

جدا از بوکس, Vikas, است که شناخته شده به عنوان یک مشتاق شطرنج عاشق نیز آموزش پدر و مادر خود را چگونه آموزش شطرنج. در سن 50+ او می داند که پدر و مادر خود را نمی خواهد بود قادر به یادگیری این ورزش است که به راحتی. “اما من انجام آنچه من می توانم به اطمینان حاصل شود که آنها لذت بردن از وقت خود را,” او می گوید.

بوکسور نیز خواندن یک کتاب در حفظ امور مالی – Rich Dad, Poor Dad by Robert T. Kiyosaki. Vikas, که همچنین تحت آموزش DSP در Hisar, Haryana, اداره پلیس همچنین صرف وقت خود را با گوش دادن به اف بی آی بازجویی در یوتیوب.

“چه می شود اگر شما یک وضعیت که در آن وجود چند مظنون است. چگونه شما کشف کردن که مرتکب جرم و جنایت ؟ من گوش دادن به این نوع از مصاحبه” او می گوید.

Vikas تا به حال فوق العاده اجرا در بوکس المپیک مقدماتی در ماه مارس است. که در آن او رفت و برای رسیدن به 69kg نهایی اما نمی تواند برنده طلا به عنوان او تا به حال به تعظیم از قله پس از برخورد یک چشم برش که حکومت او را. او موفق به کسب یک سهمیه و نگاه در شکل بزرگ برای توکیو بازی. بازی های المپیک هر چند بودند به تعویق افتاد, یک سال با توجه به همه گیر. اما Vikas, در عوض, آن را می بیند به عنوان یک “موهبت در لباس مبدل” و می گوید که او در واقع زمانی که او شنیده ام در مورد به تعویق افتادن.

“در مسابقات انتخابی من متوجه شدم که وجود دارد برخی از مناطق من نیاز به کار بر روی. با بازی های المپیک سه ماه دور. من هم به اندازه کافی ندارد. بنابراین در حال حاضر من راضی هستم و احساس می کنم که آنها را ببینید یک نسخه مختلف از من در 2021. من نیاز به کار بر روی مهارت های دفاعی پس از به تعویق افتادن می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل” او می گوید.

ورزشی جهان است تلاش برای کشف کردن آنچه پروتکل می تواند در جای خود قرار داده و در این پست-COVID-19 جهان است. کریکت است بحث استفاده از بزاق دهان یا عرق بر روی توپ در حالی که در فوتبال جهان است تعجب اگر آنها نیاز به متوقف کردن بازیکنان جشن اهداف است. بنابراین چه تغییراتی می بوکس که در خود یک تماس, ورزش, می توانید پس از همه گیر.

“می تواند وجود داشته اضافی تاج آزمون شما می توانید شروع به در صبح قبل از جلسه در وزن-فهم و پزشکی بررسی یو پی اس. اگر کسی coronavirus سپس فرد باید رد صلاحیت شود و حریف باید walkover. اما دیگر بیش از این نمی تواند بیشتر تغییرات در بوکس به دلیل آن است که یک ورزش رزمی – ما باید به مبارزه با یکدیگر در تماس با یکدیگر وجود خواهد داشت یک ارز از نفس. شما می توانید تغییر که” Vikas نشانه های خاموش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im