Infinite تحت استرالیا اسکنر بیش از امنیت داده ها و نگرانی های

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استرالیا دقیق محبوب چینی متعلق به رسانه های اجتماعی Infinite پلت فرم برای هر گونه خطرات آن را برخواهد داشت ممکن است برای کاربران از سراسر بالقوه دخالت خارجی و حفظ حریم خصوصی داده ها مسائل دولت منابع به رویترز گفت.

متعلق به Bytedance, Infinite افتتاح یک دفتر در استرالیا در هفته های اخیر. دفاتر هر دو امور خانه و دادستان در حال بحث در مورد Infinite عملیات منابع گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت دولت او بود “خوب داشتن نگاه” Infinite آن نیز کاهش یافته است ما موشکافی برای “امنیت ملی خطرات”.

همچنین بخوانید: Infinite در نظر لندن و نقاط دیگر برای دفتر مرکزی

“اگر ما در نظر است نیاز به اقدام بیشتر از ما در حال در حال حاضر, پس از آن من می توانم به شما بگویم ما نمی شود خجالتی در مورد آن” موریسون گفته ملبورن ایستگاه رادیویی 3AW در روز جمعه.

به طور جداگانه کار سناتور جنی مک آلیستر رئیس مجلس استعلام به دخالت خارجی از طریق رسانه های اجتماعی را شناسایی کرده Infinite به عنوان نیاز بیشتر موشکافی با اشاره به 1.6 میلیون جوان استرالیایی با استفاده از این برنامه است.

“برخی از این روش برای تعدیل محتوا ممکن است مغایر با استرالیا, ارزش,” او گفت: ABC radio.

“برای مثال از بین بردن مواد مورد میدان تیان آن من یا deprioritising مواد مورد هنگ کنگ تظاهرات” او افزود: با اشاره به تظاهرات دانشجویی در پکن در سال 1989 و طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ بیش از سال گذشته است.

همچنین بخوانید: تصمیم گیری در Infinite دیگر برنامه های چینی در عرض چند هفته و نه ماه: کاخ سفید

دو تا از سه مدیران جدید استرالیا Infinite عملیات در حال مدیران ارشد از شرکت مادر ByteDance شرکت سوابق دیده می شود توسط رویترز نشان می دهد.

Infinite استرالیا مدیر کل لی شکارچی بود که از استخدام گوگل در ماه ژوئن به نوشته وزیر دفاع استرالیا گفت: Infinite بود “استفاده می شود به عنوان یک فوتبال سیاسی ایران”.

آن را “انتقادی شما را در درک که ما مستقل هستند و نه در تراز وسط قرار دارد با هر دولت و حزب سیاسی و یا ایدئولوژی” نامه ای گفت Infinite استرالیا داده های ذخیره شده و ایمن در سنگاپور و ایالات متحده است.

هفته گذشته نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به نظر می رسد با یک impersonator در یک ویدیو ارسال شده در بسیار محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>