Infinite واریز هنگ کنگ به عنوان ما غول به حالت تعلیق در پردازش اطلاعات درخواست

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چینی متعلق به پلت فرم رسانه های اجتماعی Infinite اعلام کرد روز سه شنبه آن را خروج از هنگ کنگ در روز به عنوان فن آوری های جهانی غول تلاش برای کشف کردن چگونه به کار در این شهرستان تحت جارو امنیتی جدید قوانین اعمال شده توسط پکن.

عمده ایالات متحده شرکت های اینترنتی از جمله Facebook, مایکروسافت, گوگل, توییتر و زوم اعلام کرده اند آنها را به حالت تعلیق در پردازش درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ در حالی که مقامات آنها را مطالعه قانون جدید است.

شرکت آمریکایی’ سیستم عامل رسانه های اجتماعی به طور کلی ممنوع در چین که در آن دسترسی مسدود شده توسط پکن “فایروال بزرگ”. بیشتر آنها عمل آزادانه در هنگ کنگ خواهد شد اما در حال حاضر برای تعیین چگونگی تطابق با قوانین جدید برای شهرستان است که گروه های حقوق بشر می گویند تهدید آزادی لذت می برد و برای چند دهه.

Facebook, که همچنین صاحب واتساپ و Instagram در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه آن توقف بررسی داده های کاربر درخواست برای تمام خدمات خود را “در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون است.”

گوگل و توییتر گفت: آنها تا به حال خود را به حالت تعليق بررسی اطلاعات درخواست از هنگ کنگ مقامات بلافاصله پس از قانون به اثر رفت هفته گذشته است. زوم و مایکروسافت LinkedIn صادر مشابه اظهارات روز سه شنبه.

اپل گفت: آن را دریافت نمی کند درخواست برای کاربر محتوا به طور مستقیم از هنگ کنگ, اما نیاز به مقامات وجود دارد به ارائه درخواست از طریق وزارت دادگستری ایالات متحده تحت کمک های حقوقی پیمان.

“ما در حال بررسی قانون جدید که رفت به اثر کمتر از یک هفته پیش و ما نمی دریافت هر یک از مطالب درخواست از قانون رفت و به اثر” اپل در بیانیه ای گفت.

روز سه شنبه اعلام توسط Infinite از طرح خود برای ترک هنگ کنگ قابل توجه است چرا که فرم کوتاه تصویری نرم افزار متعلق به یک شرکت چینی اما در عمل تنها در خارج از سرزمین اصلی چین است. شرکت مادر آن ByteDance اجرا می شود جداگانه خدمات مشابه در داخل چین در حالی که گفت: Infinite در نظر گرفته شده است به درخواست تجدید نظر به کاربران در سراسر جهان. خروج آن به معنی هنگ کنگ کاربران مانند کسانی که در سرزمین اصلی چین خواهد شد در حال حاضر قطع می شود از نسخه جهانی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز دوشنبه گفت: واشنگتن با توجه به ممنوعیت Infinite در ایالات متحده است. پرسید: اگر آمریکایی ها باید آن را دانلود کنید به او گفت: فردا نیوز: “تنها اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین.”

یک منبع آشنا با Infinite تصمیم به خروج از هنگ کنگ گفت: این شهر کوچک بود, از دست دادن ساخت بازار برای پلت فرم.

تغییرات رادیکال

چین به تصویب مجلس ملی قانون امنیت هفته گذشته, مرحله تنظیم برای رادیکال ترین تغییرات در این مستعمره سابق بریتانیا راه زندگی پس از آن بازگشت به قانون 23 سال پیش.

هنگ کنگ در اواخر روز دوشنبه منتشر شده جزئیات بیشتر در مورد چگونه قانون جدید تقویت خواهد شد و نیروهای پلیس بر روی اینترنت از جمله توانایی به درخواست ناشران برای حذف اطلاعات تلقی یک تهدید برای امنیت ملی است.

در مورد حرکت های ایالات متحده شرکت فنی هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه: “در نهایت زمان و حقایق را بگویید که این قانون را تضعیف می کند حقوق بشر و آزادی.”

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در پاسخ به یک سوال در Infinite طرح برای خروج از هنگ کنگ گفت: محیط کسب و کار را بهبود بخشد پس از قانون تاسیس شد.

“ما امیدواریم که طرف مربوطه را مشاهده چین حقوق در حفاظت از حاکمیت و امنیت در یک نمایشگاه هدف معقول و منطقی و شیوه ای به صحبت می کنند و با احتیاط عمل می کنند در هنگ کنگ موضوع به صورت انتخابی ایجاد موانع و سیاسی این موضوع,” او گفت:.

King-wa فو استادیار در دانشگاه هنگ کنگ روزنامه نگاری و رسانه های مطالعات مرکز گفت که او انتظار می رود هنگ کنگ به معرفی اقدامات برای تنظیم رسانه ها و اینترنت با سیستم سانسور مشابه که در سرزمین اصلی چین است.

“به همین دلیل (سیستم عامل) هستند ‘تعلیق’ و ارزیابی وضعیت. من لازم نیست که یک توپ کریستال. اما من اعتقاد دارم که امنیت ملی دفتر نمی خواهد تحمل اینترنت رایگان در هنگ کنگ به ادامه و محدودیت بیشتر خواهد بود تحمیل,” او گفت:.

برخی از هنگ کنگ از ساکنان می گویند که آنها در حال بررسی رسانه های اجتماعی خود پست های حذف آنهایی است که می تواند به عنوان حساس است.

“آن را امن نیست دیگر اگر دولت واقعا در این زمینه گفت:” ریچارد لای, 26 سابق پزشکی کارگر. “من شما را به نگه داشتن با استفاده از این سیستم عامل رسانه های اجتماعی اما فقط استفاده از آن برای به دست آوردن اطلاعات اما نمی خواهد هر چیزی پست.”

نرم افزار پیام سیگنال که وعده پایان به پایان رمزگذاری شده شاهد افزایش ثبت نام در یو پی اس با هنگ کنگ از ساکنان.

“ما می خواهم اعلام کنم که ما در حال توقف بیش از حد, اما ما هرگز شروع به چرخش بیش از داده های کاربر به هنگ کنگ ، ما لازم نیست که کاربر داده ها به نوبه خود بیش از” آن گفت: در توییتر در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>