Infinite آفلاین پس از هند برنامه بان کی مون می گوید به دنبال خواهد داشت بخشنامه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Infinite کار متوقف شد در هند روز سه شنبه به عنوان شرکت به نظر می رسد مطابق با بان کی مون اعلام کرد که یک روز قبل توسط اتحادیه دولت که گفت که به طور گسترده ای استفاده می شود ویدئو های ابزار و 58 دیگر بیشتر برنامه های چینی یک تهدید برای امنیت ملی است.

کسانی که تا به حال برنامه بود و دیگر قادر به استفاده از آن و آن دیگر آمد تا در جستجوها در فروشگاه Google Play و Apple App Store در حالی که این شرکت غیر فعال صفحه وب. برخی از برجسته دیگر برنامه های کاربردی از قبیل WeChat و CamScanner – همچنان به کار شدند و در دسترس در فروشگاه نرم افزار از هر دو سیستم عامل تا سه شنبه شب.

“Infinite حذف شده است, از هر دو نرم افزار فروشگاه” گفت: یک مقام رسمی از وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MEITY) درخواست نمی شود به نام. “سایبر همراه در حال کار برای اطمینان از برنامه های دیگر گرفته شده به عنوان به خوبی.”

یک MEITY سخنگو تایید کرد که Infinite بان تا به حال به اجرا در آمده است. Infinite با توجه به بلومبرگ داده بود نزدیک به 200 میلیون کاربر در هند به عنوان از ژانویه این سال و تا به حال تبدیل شدن به یکی از برجسته ترین ابزار رسانه های اجتماعی استفاده می شود توسط جوان سرخپوستان.

در بیانیه صادر شده توسط Infinite در توییتر در روز سه شنبه شرکت هند سر Nikhil گاندی گفت: “دولت هند صادر کرده است به منظور موقت برای مسدود کردن از 59 برنامه های از جمله Infinite و ما در این روند مطابق با آن است. ما دعوت شده برای دیدار با نگرانی دست اندرکاران دولت برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات.”

HT نمی تواند به طور مستقل بررسی اگر وجود دارد یک جلسه برنامه ریزی شده پس از MEITY مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر در این.

در علاوه بر این به برنامه نیست که قابل مشاهده در فروشگاه برنامه های Infinite همچنین به نظر می رسد به غیر فعال کردن دسترسی به سرخپوستان در وب سایت خود را به جای هدایت به یک “notfound” صفحه.

دولت چین روز سه شنبه گفت: آن را “به شدت نگران” درباره دهلی نو تصمیم به ممنوعیت برنامه اضافه کرد که این حرکت بود در برابر “هند منافع”. بان کی مون به شرح زیر است یک دوره از خصومت دیده شده برای دهه بین دو همسایه بر آن سرزمین مورد مناقشه در Ladakh.

“چین به شدت نگران مربوطه اخطار صادر شده توسط طرف هند. ما در حال چک کردن و بررسی وضعیت” سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: در منظم وزارت جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

ژائو خاطر نشان کرد دهلی نو از مسئولیت های خود نسبت به شرکت های خارجی است. “دولت هند مسئولیت به حمایت قانونی و حقوقی از سرمایه گذاران بین المللی از جمله آنهایی چینی,” او گفت:.

به گفته کارشناسان این ممنوعیت به نظر می رسد شده اند اجرا توسط داوطلبانه غیرفعال کردن خدمات در هند توسط Infinite برای هم بودن. “آن کار نمی کند به این دلیل که توسعه دهندگان جایگزین درخواست از آدرس های IP به صفحه خطا. اگر آن مسدود شده بود توسط Isp ها وجود دارد خواهد بود یک پیام نمایش داده می شود توضیح داد:” آناند V مستقل امنیت سایبر محقق.

ممنوعیت 59 برنامه های کاربردی تحت بحث از اوایل ژوئن اما برداشت تا با سرعت زیر کشنده رویارویی هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در وسط ماه است.

MEITY ذکر شده شکایت از سازمان و همچنین اعضای عمومی که این برنامه بودند رله داده ها از کاربران به خارج از کشور است. “تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری” وزارت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه در حالی که اعلام حرکت می کند.

به گفته کارشناسان باید وجود داشته باشد وضوح بیشتر در چه مقررات قانونی مورد استفاده قرار گرفت برای قرار دادن این ممنوعیت در محل با استناد به آنچه گفته شد دو راه خاص این می تواند انجام شود و نیاز نیست یک وزرا بررسی کمیته: اورژانس جهت مسیر.

“اگر تکنولوژی, سیستم عامل, عامل در هند دریافت سفارش کارگردانی مسدود کردن دسترسی آنها به طور معمول انجام دهید. آنها باید پرسید در چه روند و اختیارات قانونی که انجام شد و به همین دلیل اضطراری جهت بود که صادر شده-و کانال قادر به عقب راندن در این بررسی گفت:” رامان Jit سینگ Chima, وکیل و آسیا و اقیانوسیه سیاست مدیر در دسترسی به شرکت بین المللی حقوق دیجیتال ،

(با ورودی از Binayak Dasgupta)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>