Infinite در هند: ممنوعیت یا عدم ممنوعیت?

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پیدا کردن راه هایی برای کشتن مستند خستگی مردم به نظر می رسد به رفتن به دریا با هر دو ایجاد و مصرف محتوای آنلاین. اما برای Infinite کاربران به نظر می رسد هیچ هنجارهای تعریف شده به عنوان برخی از کاربران در حال ترویج زن ستیز و خشونت جنسی محتوا به نام سرگرمی.

فقط یک روز پس از TikToker Faizal صدیقی حساب برداشته شد زیر یک ویدیو نشان دادن او پرتاب مایع (نشان می دهد اسید) در صورت یک دختر که حاضر خود پیشرفت های دیگر دافعه ظاهر بر روی پلت فرم — این زمان به دفاع از تجاوز به عنف. این نشان می دهد TikToker Mujibur الرحمان و آن زیپ کردن شلوار خود را به عنوان دختر sobs و تنظیم ،

خشم شهروندان ساخته شده #BanTikTok, #TikTokExposed, #TikTokDown روند در توییتر.

 

کارشناسان صحبت می کنند

به دنبال “ممنوعیت” در چینی برنامه Reka شارما رئیس کمیسیون ملی زنان (NCW), توئیتر خود نوشت: “… Infinite هل دادن جوانان به سمت بی فایده زندگی جایی که آنها زندگی می کنند تنها برای چند پیروان…”

فعالان و سازمان های غیر دولتی کار برای زنان ایمنی احساس می کنید که طرز فکر است که کل مشکل اینجا است که نیاز به تغییر ،

Yogita Bhayani, موسس, PARI (مردم در برابر تجاوز در هند) می گوید: “قلب من خونریزی بود با دیدن این فیلم ها. من کار با قربانیان تجاوز به عنف و می دانم که چگونه آنها رنج می برند. من احساس خیلی بد نگاه است که در این ویدئو. آیا این بچه ها حتی نمی دانند که معنای تجاوز ؟ من مطمئن هستم که پدر و مادر خود هستند clueless در مورد محتوای کودک خود را ایجاد و آنها احساس افتخار می کنم که از آنها محبوب Infinite. من آنها را نگه دارید به همان اندازه مسئول است.”

مانند بسیاری از Bhayana نیز مقصر می داند و آن را در مطلق عدم حساسیت جنسیتی در میان جوانان هند. “هر زمان که ما صحبت در مورد خشونت های جنسی آن مربوط به مردان و زنان هر دو باید احیا — در خانه, در, مدارس, ادارات و ایستگاه های پلیس و در همه جا” او می گوید:, و اضافه کرد که تا حدی او نیز مقصر می داند “بالیوود آهنگ برای objectifying زنان استفاده می شود که به عنوان موسیقی پس زمینه برای چنین فیلم ها.”

وبلاگ بالا بردن نگرانی

مکرر کاربران در Infinite, آیا مشاهیر یا نه ادعا است که به مسئولیت در نوع محتوای آنها ساخت و به اشتراک گذاری.

بازیگر شیلپا شتی Kundra, که کاملا فعال در Infinite, تماس, این فیلم ها را “وحشتناک” و سوال “چگونه می شود آن را سرگرم کننده? وجود جامعه سخت دستورالعمل ها در این سیستم عامل وابسته به UGC (کاربر تولید محتوا) که در آن هر چیزی اعتراض این است که خلاص شدن از آن بلافاصله. من به شدت محکوم می مانند محتوا”.

Kundra همچنین خواستار اثرگذارندهها به “مسئول” او همچنین خواستار “دقیقترین اعمال شود”.

بازیگر Vikrant Massey که بازی یک فعال کمک به اسید قربانیان حمله در Chhaapak احساس می کند این فیلم ها را در جایی نشان می دهد روح و روان جمعی بسیاری از ما است. “اینها لعنت ناخوشایند ویدئوها را تماشا کنید. Koi یه ویدئوها bana raha hai koi dekh raha hai koi جلو bhi kar raha hai. بنابراین مشکل این است که با همه ما به عنوان جامعه ای که ما اجازه چنین Infinite ویدئوها اندکی. و با توجه به این که این اتفاق می افتد تحت نظارت و اقتدار باعث می شود آن را مشکل تر. آن را نیز نشان می دهد که از ناخودآگاه ادراک با مردسالاری و جنایت علیه زنان با چنین چیزهای غیر حساس,” او می گوید.

مسی بیشتر می افزاید: از آنجا که ما می دانیم که چنین محتوایی وجود دارد آنلاین “مشاوره است چه ما نبود. با تعلیق حساب و یا پر کردن یک شاه شما فقط گرد و غبار کردن موضوع است. پایه مشکل باید حل شود و والدین باید برای توصیه.”

بازیگر Taapsee Pannu, که بازی یک قربانی حمله جنسی در صورتی (2016) و ایستاد در برابر خشونت خانگی در Thappad احساس سن-پیر زن ستیزی بسیار ریشه دار است که “آن را مدت زمان طولانی برای ما به شستن آن است.”

با این حال او می گوید که آن را برای سازندگان محتوا به درک آنچه آنها در حال ترویج است. “ما نمی توانیم پلیس هر یک از آنها. آنها ممکن است متوقف ساخت فیلم از این نوع اما چه تضمینی آنها نمی خواهد به آن عمل واقعی. اگر ما واقعا باید برای مقابله با آن مجبور به برخورد از ریشه” Pannu ادعا میکند.

ساخت و نه نقطه قوت او بیشتر می افزاید که ما باید توقف ساخت این TikTokers ‘اثرگذارندهها’ کاملا بی توجهی به محتوای آنها. “این افراد بیشتر از بار مسائل است که آنها می دانند که دریافت خواهد شد چشم و توجه نسبت به آنها. خود را در چند دقیقه از شهرت. ما فقط باید نگاه را از طریق آنها و آنها را احساس ناچیز به طوری که آنها متوجه است که این است که چگونه آنها می رویم به دریافت توجه ما است.”

چه INFINITE برای گفتن دارد ؟

به عنوان بحث خروشان, Infinite مشترک در بیانیه ای با یک پیام در رسانه های اجتماعی: “Infinite یک پلت فرم است که جشن خلاقیت و بیان است. هدف ما ایجاد یک مثبت در محیط برنامه به ارمغان می آورد که افراد و جوامع با هم و درخواست از همه کاربران ما به احترام این قصد.”

در ضمن Harshal Hirve, جامعه, مدیر Infinite هند می گوید آن را عملا غیر ممکن است برای نظارت بر هر کاربر محتوا. “ما یک اعتدال تیم که رفتار همه سازندگان در همان راه و آن است که تنها زمانی که محبوب دستگیره پست چیزی هستیم که. ما در رسیدگی به بسیاری از کاربران و چنین مواردی به صورت روزانه اما فقط به خاطر Faizal محبوب خالق و ظروف سرباز یا مسافر او ایجاد شده این موضوع رو برجسته شده است. ما دستورالعمل و ما هم سازندگان در مورد نحوه ارسال مطالب و آنچه که باید ارسال شود. و اگر کسی ساخت ویدئوها از خود ما مسئول آن است. اما اگر چیزی اختلال پلت فرم ما ما قطعا عمل است.”

در واقع در میان کل بحث از ممنوعیت برنامه در بازار هند خبر آمد که کوین مایر رئیس بخش بین المللی والت دیزنی جهانی و جریان رئیس دیزنی+ خواهد بود Infinite جهانی مدیر عامل شرکت از ماه ژوئن است.

خود نظارت بر محتوا

سوال بزرگتر در دست باقی مانده است: آیا وقت آن Infinite چهره یک توده بان?

ما به چند Infinite ستاره, بیش از حد, اما از آنجا که بسیاری از آنها جوان و حتی کودکان پدر و مادر خود را نمی خواهید آنها را به اظهار نظر. اما پدر محبوب TikToker و تلویزیون بازیگر می گوید به شرط ناشناس ماندن در اینترنت “من نگه داشتن یک چک در هر محتوا دختر من ایجاد می کند و نوشته ها در این سیستم عامل است. من همه من می توانید برای محافظت از او.”

اشاره دارد که هر دو خوب و بد طرف به این 27 ساله Infinite, کاربر, Manoj Jadhav احساس ممنوعیت برنامه نمی خواهد کمک کند اما حساب افراد خاص باید برداشته شود.

او توضیح میدهد: “بسیاری از مردم فقیر در عین حال بسیار با استعداد و با رقص خود اقدام تبدیل شده اند بسیار محبوب در Infinite. اما وجود دارد برخی از کسانی که در حال گسترش نفرت و منفی به نام از محتوا است. آنها باید ممنوع شود. آنها ایجاد محتوای نامناسب تنها برای افزایش تعداد دنبال و فکر می کنم فقط با ساخت یک دوئت با آنها می تواند تبدیل به آمریکا معروف است.”

Bhayana می افزاید: “البته ممنوعیت این نرم افزار یک راه حل فوری اما آنچه ضامن است که هیچ چیز دیگری خواهد شد تا پاپ? چگونه شما ممنوعیت پورنوگرافی است که بزرگتر هیولا و با یک کلیک دور؟”

تعامل با نویسنده در @monikarawal

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>