تایگر وودز خواستار همه به ‘بود امن و هوشمند’ در طول شیوع کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوق ستاره گلف تایگر وودز توییتی یک پیام ساده دوشنبه در نظرات به این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده و کارشناسی ارشد خود را با عنوان دفاع نامحدود نگه دارید.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر چیزهای مهم در زندگی از یک تورنمنت گلف در حال حاضر” جنگل گفت: در توییتر ارسال.

“ما نیاز به امن و هوشمند و آنچه که بهترین است برای خودمان عزیزان ما و جامعه ما است.” جنگل برنده 15th, عمده, عنوان, کارشناسی ارشد, آوریل گذشته به پایان 11 سال عمده خشکسالی پس از ازدواج-پایان دادن به رسوایی و حرفه ای-تهدید و آسیب است.

اما گلف بدون استثنا بوده است به عنوان ورزشی جهانی است زمین به مجازی و توقف در میان جهانی coronavirus همه گیر و باشگاه گلف آگوستا ملی در هفته گذشته اعلام کرد که در سال 2020 کارشناسی ارشد را نمی گیرد مارس 9-12.

آمریکا PGA Tour در حال حاضر لغو یک رشته از مسابقات منجر به استادان.

و آن نگاه مانند ورزش shutdown ادامه خواهد داد برای برخی از زمان پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز یکشنبه توصیه می شود لغو و یا به تعویق انداختن “همایش بزرگ” از 50 یا بیشتر مردم برای هشت هفته.

به عنوان لغو گشوده هفته گذشته جنگل بود و در حال حاضر کنار. او تصمیم گرفت به پرش بازیکنان قهرمانی-که به طور ناگهانی متوقف و پس از یک دور به دلیل coronavirus نگرانی — با سفت بازگشت.

“من باید برای گوش دادن به بدن و به درستی به راحتی زمانی که مورد نیاز” جنگل توییتی قبل از این بازیکنان است.

“پشت من است که به سادگی فقط آماده نیست …” او در حال حاضر تصمیم گرفتند از آرنولد پالمر دعوتی هوندا کلاسیک و WGC مکزیک.

جنگل آخرین teed آن را در پیدایش دعوتی در Riviera در لس آنجلس در ماه فوریه به پایان رساندن 68.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>