‘روابط با هند را در اولویت’: در اینجا چیزی است که بایدن وعده هند اگر…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن خواهد شد که هند در یک اولویت بالا برای دولت او اگر او برنده انتخابات نوامبر. بایدن گفت که دولت او کار خواهد کرد به سمت تقویت روابط با دهلی نو است که “طبیعی شریک” از ایالات متحده است. بایدن نظرات در آمد مجازی رویداد جمع آوری کمک توسط رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Beacon سرمایه شرکای آلن Leventhal.

در طول این رویداد بایدن توصیف تقویت آمریکا و هند روابط به عنوان یک “لازم و مهم” حرکت برای ما امنیت است.

در اینجا بایدن بالا نظرات:

1) هند نیاز به یک شریک در منطقه برای ما امنیت خاطر و کاملا رک و پوست کنده برای ایشان.

2) که با مشارکت و همکاری استراتژیک لازم است و نکته مهم در امنیت ما است.

3) ما در دولت, من افتخار می کنم به بازی در یک نقش بیش از یک دهه پیش در تامین امنیت کشورش برای ما-هند مدنی ایران است که یک معامله بزرگ است.

4) کمک به باز کردن درب به پیشرفت زیادی در رابطه ما و تقویت ما همکاری استراتژیک با هند شد یک اولویت بالا در اوباما-بایدن دولت.

5) تقویت روابط استراتژیک ما با هند خواهد بود یک اولویت بالا اگر من رئيس جمهور انتخاب شد.

بایدن همچنین ناودان ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دست زدن به Covid-19 بحران در این کشور و اعلام کرد که برنده نادیده گرفته بود بسیاری از هشدارهای. او گفت که بیش از یک apt رهبری این کشور نیاز به بهبود است.

“او حاضر به تهیه و قادر به محافظت از کشور است. نه تنها در حال حاضر بلکه در طول ریاست جمهوری خود تضعیف هسته ستون از ما, آنچه که من می خواهم استدلال می کنند اخلاقی و قدرت اقتصادی می شود.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی دستور داده برای تمدید تعلیق از مهاجرت و گسترش آن به پوشش H-1B بیشتر به دنبال بعد از اینکه ویزا برنامه در میان سرخپوستان. مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این حرکت به عنوان یک گام به سوی تقویت فرصت های شغلی و اشتغال برای آمریکایی ها در میان Covid-19 بحران است.

این حرکت یک بحرانی در اثر سرخپوستان نیروی کار در ایالات متحده است. به عنوان یک نتیجه, برخی از 3,75,000 موقت visaholders و کارت سبز متقاضیان خواهد شد در حال حاضر ممنوع از ورود به آمریکا تا سال آینده, جولیا Gelatt ارشد تحلیلگر سیاست با سیاست های مهاجرت موسسه بلومبرگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>