سه سال محرومیت دست به عمر اکمل برای گزارش فاسد روش “بسیار سخت” و او را “قطعا چالش” آن برادر کامران گفت: روز دوشنبه پس از هیات کریکت پاکستان اعلام.

پاکستان را دور انداخته wicketkeeper-رودخانه, کامران ابراز تعجب بیش از نتیجه PCB جلسه برگزار شد و در لاهور در روز دوشنبه.

“من قطعا شگفت زده در مجازات های خشن با توجه به عمر. ممنوعیت سه سال بسیار خشن است. او قطعا رویکرد هر موجود فروم به درخواست تجدید نظر علیه این ممنوعیت” کامران گفت.

همچنین بخوانید: به عنوان یک پرتاب کننده سریع من رد این: وقار یونس انتقاد ICC

جانباز 57 آزمون 153 ODIs و 58 T20 بین المللی اشاره کرد که دیگر بازیکنان داده شده است که بسیار سبک تر مجازات برای اتهام های مشابه.

“قطعا آن را سخت به درک, چرا که بازیکنان دیگر در گذشته کردم کوتاه ممنوعیت مشابه داشت. در عین حال عمر کردم چنین مجازات های خشن.” اکمل اشاره به محمد عرفان و محمد نواز که ممنوع شد برای دوره های کوتاه مدت پس از گزارش روش های ساخته شده به آنها.

کامران گفت: عمر قطعا در نظر استخدام یک وکیل به پرونده درخواست تجدید نظر خود را در دسترس مرجع تخصصی. عمر ارائه شده در مورد خود او در روز دوشنبه شنوایی در حالی که PCB نشان داده بود خود را وکیل Tafazzul رضوی.

عمر که آخرین بازی برای پاکستان در ماه اکتبر گذشته در برابر سریلانکا در یک خانه T20 سری شده است به اتهام دو فقره از گزارش ارائه شده به او را به نقطه ثابت در پاکستان سوپر لیگ (PSL).

عدالت (retd) عدالت (retd) فضل-e-Miran Chauhan در یک مدت زمانی کوتاه پس از یک ساعت جلسه تحمیل ممنوعیت سه سال بر عمر. دقیق منظور منتشر خواهد شد.

رضوی استدلال کرد که عمر مورد بود و ربطی به آن دو بازیکن که در سمت چپ خود را در اختیار دادگاه است.

او همچنین گفت که بازیکنان دیگر به حال یک مسئول در برابر آنها در حالی که عمر تا به حال دو اتهامات مختلف علیه او.

“عمر اعتراف به اتهامات عنوان شده اما تلاش خود را توجیه کند و قاضی نیز به او فرصت چندین بار به بررسی موقعیت خود را که او نبود” رضوی گفت.

کامران و عمر برادر دیگر عدنان اکمل همچنین برای پاکستان در 21 آزمون و 5 ODIs به عنوان یک wicketkeeper-رودخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de