سه ناشناس شبه نظامیان در کشمیر کشته و 5 مجروح در انفجار در برخورد سایت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عادل Akhzer | سرینگر | منتشرشده: آوریل 28 سال 2020 2:18:12 am

پلیس گفت نیروهای مشترک یکشنبه شب راه اندازی یک کمربند و عملیات جستجو در Qazigund پایین Munda. “…در طول عملیات های پنهان تروریست ها اخراج یکسره بر جستجو, پارتی, آتش انتقام منجر به یک برخورد” Kulgam پلیس گفت:. (عکس)

سه ناشناس طالبان در برخورد با نیروهای امنیتی در Qazigund در کشمیر را Kulgam منطقه در روز دوشنبه خبر داد.

پلیس گفت نیروهای مشترک یکشنبه شب راه اندازی یک کمربند و عملیات جستجو در Qazigund پایین Munda. “…در طول عملیات های پنهان تروریست ها اخراج یکسره بر جستجو, پارتی, آتش انتقام منجر به یک برخورد” Kulgam پلیس گفت:.

بعد Kulgam پلیس گفت: “سه تروریست کشته شدند در برخورد و اجساد بودند برگرفته از سایت روبرو می شوند شناسایی هنوز مشخص نشده است.”

در ضمن در بعد از ظهر حداقل پنج نفر از جمله چهار نفر افراد زیر سن قانونی و زخمی شدند, انفجار در نزدیکی محل. پلیس گفت: این منطقه شد sanitised قبل از نیروهای چپ این منطقه است. “اطلاعیه بودند ساخته شده در بلندگو درخواست مردم به سرمایه گذاری در این منطقه است. آگهی ها ثابت شد و جزوه نیز توزیع… نگران افسران پلیس نیز اطلاع sarpanch… هنوز هم برخی از مردم در رفت و fiddled با اشیاء ناشناخته و در نتیجه آسیب به شش نفر…,” Kulgam پلیس در بیانیه ای گفت.

دکتر رفیع احمد سر نهاده پزشکی, سرپرست, زیر, بیمارستان منطقه Dooru گفت: پنج مجروح آورده بودند به بیمارستان. “ما اشاره کرده اند و سه مجروح به Anantnag بیمارستان تخصصی درمان است.”

قبلا کشمیر پلیس منطقه توییتی که چهار شبه نظامیان کشته شده بودند در یکشنبه روبرو می شوند. اما در صبح روز دوشنبه کسانی که پست حذف شد با پلیس بعد گفت: در یک آزادی است که بدن یک مبارز “کاردانی” بود که از برخورد سایت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>