سه بار در بازی های المپیک مجبور شدند به تعویق افتاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازی های المپیک دچار سیاسی تحریم (مسکو 1980) و تروریسم (مونیخ 1972) اما تنها تا کنون لغو شده و با توجه به شیوع جنگ.

با اعلام این خبر که سال 2020 بازی خواهد شد به تعویق افتاد بیش از coronavirus همه گیر در اینجا این است که یک نگاه در 1916 برلین, توکیو 1940 و 1944 لندن — هنگامی که جهانی درگیری مجبور به بازی به گیریم.

1916 برلین

در کمیته بین المللی المپیک در جلسه ای در استکهلم در تاریخ 4 ژوئیه سال 1912 ششم بازی های المپیک اهدا شد به برلین با پایتخت آلمان ضرب و شتم رقابت از اسکندریه آمستردام و بروکسل و رومانی و آمریکا در شهر کلیولند.

آلمان کشیده از همه متوقف می شود, افتتاح یک ورزشگاه با ظرفیت حدود 33,000 در غرب برلین برگ Grunewald منطقه در سال 1913 به جشن 25 سال از قیصر ویلهلم دوم از سلطنت و به عنوان رئیس رایش آلمان.

این ورزشگاه در زمان تنها 200 روز به ساخت با توجه به کمیته المپیک آلمان (DOSB) و برجسته 100 متر طول استخر شنا در آن در سمت شمال.

ورزشی برنامه بود به ویژگی های دو و میدانی, کشتی, شمشیر بازی, تیر اندازی, مدرن, پایان, دوچرخه سواری, ژیمناستیک, شنا, قایقرانی, هاکی و گلف.

برای اولین بار زنان دعوت شدند, برای شرکت در, شنا, غواصی, تنیس, و نت بال های DOSB گفت: در تاریخ خود از سال 1916 بازی.

دو روز تست رویداد برگزار شد در ژوئن 27 و 28 1914 در برلین ورزشگاه. در روز دوم آرشیدوک فرانک فردیناند اتریش و همسرش در سارایوو ترور شروع زنجیره ای از حوادث که منجر به وقوع جنگ جهانی اول

روشن نیست که این بازی ها قربانی جنگ اما بنیانگذار مدرن, بازی های المپیک, Pierre de Coubertin, مقرر شده است که برلین در سال 1916 بازی هنوز هم محسوب می شود به عنوان ششمین المپیاد حتی اگر آنها هرگز نمی گرفت.

بعدی بازی ها — هفتمین المپیاد — اهدا شد به آنتورپ در به رسمیت شناختن وحشت رنج می برد توسط بلژیک در جنگ جهانی اول

یک پرچم با حلقه های المپیک نماد مطرح شد برای اولین بار و کبوترها منتشر شد در مراسم افتتاحیه به عنوان نشانه ای از صلح است. آلمان کنار گذاشته شد.

1940 توکیو

در راه همان توکیو 2020 مقامات قاب این بازی به عنوان “بازیابی المپیک” پس از ویرانگر سال 2011 زلزله سونامی و بحران هسته ای توکیو بازیگران, یک پیشنهاد برای 1940 به عنوان یک فرصت برای نشان دادن آن را به حال بهبود از یک فاجعه زلزله در سال 1923.

پیشگام افسانه ای ژاپنی, شکل Jigoro کانو بنیانگذار جودو و اول کشور عضو کمیته بین المللی المپیک توکیو اهدا شد 1940 پس از بازی وحشی لابی از جمله متقاعد کردن دیکتاتور ایتالیایی بنیتو موسولینی به جلو و خارج از مسابقه است.

این بازی قرار بود برای جشن از 2600 سال پس از تجلیل از ژاپن افسانه ای اولین امپراتور Jimmu اما آنها غیرقابل دفاع شد زیرا این کشور با تجاوز نظامی در چین است.

با ژاپن در جنگ با چین از سال 1937 فشار دیپلماتیک بزرگ برای ژاپن به بازی و نظامی شروع به سوال که چرا منابع باید منحرف از جنگ تلاش به صندوق المپیک ساخت و ساز.

ژاپنی کمیته ملی المپیک در نهایت متمایل به اجتناب ناپذیر و در سال 1938 گفت: IOC آن را نمی خواهد میزبانی این بازی ها حمایت گراها با استناد به “مشکل با چین” به عنوان دلیل.

آنها همچنین رها, زمستان بازی ها, برنامه ریزی شده در شمال شهر ساپورو.

کمیته بین المللی المپیک اهدا بازی های تابستانی به هلسینکی و به جای این بازی های زمستانی به سنت موریتز سوئیس اما این بیش از حد قربانی جنگ جهانی دوم است.

توکیو در نهایت اولین آسیایی در شهر میزبان بازی های المپیک در سال 1964.

لندن 1944

با وجود آنچه که نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل به نام “جمع آوری طوفان” در سراسر اروپا به دلیل آلمان نازی در کمیته بین المللی المپیک در لندن ملاقات در ژوئیه 1939 به تصمیم می گیرید که شهرستان که میزبان 1944 بازی های المپیک است.

آنها plumped برای لندن که ضرب و شتم مناقصه رم دیترویت لوزان و آتن.

اما تنها سه ماه بعد بریتانیا اعلام کرده بود جنگ با آلمان و 1944 بازی بود غیر از استارتر.

زمستان بازی ها به علت برگزار شد در Cortina D’ampezzo در ایتالیا اما این نیز اوراق. شهر میزبان المپیک زمستانی 1956 است و با توجه به شرکت میزبان 2026 زمستان بازی با میلان.

فقط سه سال پس از پایان جنگ و با جهان آغاز شد و به تدریج برگشت بر روی پای خود را در لندن میزبانی آنچه شناخته شده به عنوان “ریاضت بازی” در سال 1948. نه آلمان و نه ژاپن دعوت شده بودند شرکت کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>