سه پرواز به تخلیه سرخپوستان از coronavirus-آمار ایران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد کل مثبت coronavirus موارد در هند افزایش یافته بود به 73 روز جمعه و آلوده شامل 56 اتباع هند و 17 خارجی, 13, تازه, موارد گزارش شده در روز پنج شنبه گفت: وزارت بهداشت مقامات.

در اطلاعیه گفته مقامات حدود 130-150 سرخپوستان رشته در ایران خواهد رسید در بمبئی فرودگاه پردازنده ایران ایر پرواز در ساعت 12:30 فردا. دو پرواز بیشتر در حال برنامه ریزی برای تخلیه سرخپوستان— یکی در 15 مارس و یا در مارس 16 یا 17 مارس است.

“تا کنون دولت هند تخلیه 900 شهروند هندی همراه با 48 متعلق به کشورهای دیگر مانند مالدیو میانمار و بنگلادش و چین, ما, ماداگاسکار, سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو” گفت: Luv Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت.

وزیر امور خارجه S Jaishankar گفته بود مجلس در روز پنج شنبه که هند به ارمغان آورد 58 شهروندان از ایران و همکاری با مقامات ایرانی برای تسهیل بازگشت زود هنگام از دیگران است.

او اطلاع داد که اولین دسته از 108 نمونه از سرخپوستان در ایران دریافت شد در هند در مارس 7 و 529 نمونه های بیشتر شده بود آورده شد و در حال آزمایش در موسسه ملی Virolgy پونا. کسانی که تست منفی خواهد بود به ارمغان آورد او گفته بود.

بیش از 6000 سرخپوستان در استان های مختلف ایران از جمله 1,100 زائران نزدیک به 300 دانش آموزان و حدود 1000 نفر از ماهیگیران.

Aggarwal گفت: هند خوش شانس بود که آن را ندارد موارد از جامعه انتقال است که می تواند منجر به افزایش شدید در تعداد زیادی از عفونت ها.

“در حال حاضر خوشبختانه برای کشور ما لازم نیست که هر جامعه انتقال است. ما فقط چند مورد است که باید از خارج می آیند و آنها باید در درجه اول متاثر از اعضای نزدیک خانواده خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که عمده تمرکز در حال حاضر در جامعه غربالگری برای عفونت. .

وزارت بهداشت گفته مقامات این کشور در پاسخ به کروناویروس شروع در 8 ژانویه سال 2020 به خوبی پیش رو که در آن اعلام عمومی اورژانس در ژانویه 30.

در موضوع واکسن برای جلوگیری از coronavirus یک شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: در حالی که “11 ایزوتوپ” از ویروس شده بود جدا شده و در عین حال آن را به کمتر از 18 ماه تا دو سال برای ایجاد یک واکسن آماده برای استفاده انسان.

“ما نیاز به عامل بخشی است که در آن می تواند مدت زمان طولانی و همچنین می تواند منجر به خطرات” گفت: این مقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>