سه گروه عمده از ستاره های بزرگ WWE به ویژگی در رسلمنیا 36 – گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سه ثانیه است که در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور از استعداد رویدادهای زنده و خلاق برای WWE. ساخته شده است آن را به یک عادت به خیمه مسابقه در رسلمنیا هر سال است. افسانه ای کشتی گیر حرفه ای به ویژه در گذشته 13 نسخه از رسلمنیا و او است که به خوبی شناخته شده برای خود را در ورودی آن ایجاد کنید و کاملا هم بزنید هر سال است. در آن گزارش شده بود قبل از آن که گلدبرگ و راسی مشکوک هستند برای این مناسبت, اما آخرین گزارش ها نشان می دهد که Triple H همچنین می توانید از دست این رویداد را سال در یک ضربه عمده به شرکت.

دیو ملتزر در گزارش Wrestling Observer Newsletter که 14 بار قهرمان جهان در حال حاضر برنامه ریزی شده به کشتی در رسلمنیا 36 و تنظیم شده است به دست او اولین شیدایی در 13 سال است. “یکی دیگر از توجه داشته باشید این است که از جدید ترین صف HHH برنامه ریزی شده است به کشتی در نشان می دهد و نه بیل گلدبرگ یا روندا راسی.”

به نظر می رسد مانند WWE در حال حاضر تبدیل شده است چشم خود را به سمت یکی دیگر از سوپراستار به دریافت بیش با طرفداران. درو مک اینتایر / برنده 2020 مردانه رویال رامبل بازی خود را به کسب درآمد تضمین شده عنوان مسابقه در رسلمنیا 36.

مک اینتایر انتخاب به صورت Brock Lesnar برای قهرمانی WWE به عنوان آن به نظر می رسد مثل وینس مک ماهون در نهایت داده های خود پشتیبان گیری به ‘اسکاتلند بیمار روانی.

WWE Hall of Famer جری ‘پادشاه’ Lawler همچنین لنت حمایت خود را نسبت به مک اینتایر و فکر می کند او می تواند مرد برای WWE به زودی.

“[مک اینتایر] را دوست دارد کسب و کار. او واقعا و او هیجان زده می شود که در آن او در حال حاضر” Lawler ادامه داد: “من فکر می کنم او می تواند مرد. همه ما می دانیم که آنها بوده ام به دنبال کسی پس از جان سینا و آنها سعی کردند تا با رومن رینز. و البته روم را بیش از و او احتمالا به عنوان خوب به عنوان کسی که آنها را تحت فشار قرار دادند به حدی که, اما من هنوز هم فکر می کنم این اتاق وجود دارد. او نه جان سینا. او نه “سنگ سرد’ Steve Austin. او یک سنگ است. و آنها دنبال آن هستید که نوع شخصیت و من واقعا فکر می کنم فقط در بودن در کنار او و تماشای او را – منظورم این است که او به نظر می رسد فوق العاده – من واقعا فکر می کنم او می تواند مرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>