سه نفر از کشمیر مشغول به تحصیل در کالج مهندسی در Hubbali منطقه کارناتاکا دستگیر شدند اتهام اغتشاش به اتهام بالا بردن pro-پاکستان شعارها و ارسال تصویری از آن را بر روی یک پلت فرم پیام, پلیس گفت:.

پلیس گفت: با توجه به اطلاعات اولیه دانش آموزان از Shopian در کشمیر و اقدام گرفته شده است و بر اساس یک شکایت از این دانشکده مدیریت.

“ما با دریافت اطلاعات است که دانش آموزان سه نقطه از کشمیر تحصیل در KLE موسسه فن آوری را مطرح کرده و شعار حمایت از پاکستان است. آنها تا به حال ساخته شده یک ویدیو در مورد این که ویروسی رفته است. بلافاصله تیم ما به ریاست بازرس Gokul ایستگاه راه رفت به نقطه و بازداشت آنها را” هوبلی-Dharwad کمیسر پلیس R Dileep گفت.

جناح راست فعالان از جمله کسانی که از Bajrang دال که جمع شده بودند در نزدیکی کالج, خواستار سختگیرانه عمل در برابر سه است.

به عنوان دانش آموزان گرفته شده به ایستگاه پلیس با چهره خود را تحت پوشش یک فعال سیاسی سعی کردم به آنها حمله اما پلیس همراهی آنها را با خیال راحت.

صنوبر شده است تسلیم تحت IPC بخش مربوط به فتنه و تاثیر هماهنگی جمعی ،

“ما در حال بررسی و هر آنچه بیرون می آید و طبق شواهد قانون و حقایق ما را بیشتر از عمل است.

ما خواهد شد نگاه به پس زمینه خود را, آیا هر کسی که در تلاش است برای گمراه کردن آنها” Dileep گفت که دستگیری دیده نمی شود باید به عنوان اقدام علیه هر جامعه خاص و یا منطقه است.

به گفته مقامات عکاسی از خود تصویری از سه رفته ویروسی به عنوان آنها نوشته شده آن را در Whatsapp.

در این ویدئو یکی از آنها می تواند ظاهرا دیده می شود در ابتدا گفتن چیزی با موسیقی پس زمینه در, و پس از آن آنها شعار ‘آزادی’ یکی پس از دیگری. پس از آن پیوستن به گروه کر به موسیقی در حال پخش است که آنها ظاهرا می گویند “زنده باد پاکستان.”

موسیقی آنها شده است گفته می شود ارتش پاکستان بال رسانه Inter-خدمات روابط عمومی (ISPR) آهنگ که پلیس گفت: نیاز به صلاحيتدار است.

این ویدئو به نظر می رسد ثبت شده در کالج خوابگاه, که در آن دانش آموزان قرار داده بودند.

کالج, اصلی Basavaraj Anami گفت: دانشگاه, داده شکایت به پلیس و دانش آموزان معلق خواهد شد.

از دانش آموزان بستری شد و تحت مرکزی سهمیه بندی و دو انجام می دهند خود را در سال اول مهندسی عمران, در حالی که دیگر یک دانشجوی سال سوم در همان جریان است.

این سه تا به حال ساخته شده ویدئو و ارسال آن را در WhatsApp.

“آن را به ما اطلاع در صبح روز بعد که من به نام دانش آموزان بلافاصله به دفتر من و به اطلاع پلیس” اصل خبرنگاران.

“در این ویدئو آنها ظاهرا فریاد زد pro-پاکستان شعار گفته می شود در پس زمینه پولوما حمله سالگرد دیروز,” او اضافه شده است.

اتحادیه وزیر Pralhad جوشی که شد از منطقه توصیف عمل تاسف و خواستار سخت علیه آن درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de