سه نفر دستگیر و برای سلب جوانان راهپیمایی او برای ضبط Infinite vid…

سه نفر دستگیر شدند که تا به حال مورد ضرب و شتم و رژه a 20-year-old جوانی در جیپور به عنوان او تا به حال ثبت Infinite تصویری با خواهر یکی از متهمان به پلیس گفت: روز دوشنبه.

دستیار کمیسر پلیس (ACP), Adarsh ناگار Pushpendra سینگ که در حال بررسی این مورد گفت که هر دو متهم و قربانی همسایه هستند. “قربانی تا به حال شده یک ویدیو را در Infinite یک ویدئو به اشتراک گذاری برنامه با یکی از متهمان ، کسانی که دیدم این ویدئو مطلع یکی از متهمان که خود را خواهر است داشتن امر و ما باید از او درس بگیریم” گفت: سینگ.

بعد از ظهر روز جمعه متهم همراه با نه دوستان رفت و به قربانی را به نام او در خارج و شروع به ضرب و شتم او. “بیرون از 10 چند متهم محروم قربانی پارچه یکی بود ضبط ویدئو و استوار بودند و ضرب و شتم او را با کمربند دست و پاها. او همچنین رژه برهنه برای نیم ساعت. در ابتدا 20 ساله نیست, ثبت نام شاه به عنوان او از ترس خواری. اما در روز شنبه متهم بیشتر گردش تصویری در رسانه های اجتماعی” گروه های ACP اضافه شده است.

در روز شنبه پس از قربانی تسلیم شاه یکی از متهمان با آنها قربانی نوشته شده بود تصویری رسیده از ایستگاه پلیس و تسلیم ضد شاه گفت که قربانی اذیت و آزار جنسی به قربانی. قربانی رزرو تحت مربوطه بخش از POCSO عمل و متهم بودند رزرو تحت آن عمل 341 (غیر قانونی خویشتن), 342 (غیر قانونی حبس), 323 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده) و 147 (شورش).

“در طول تحقیقات مقدماتی ما در بر داشت متهم شد به جرم ضرب و شتم 20-year-old, راهپیمایی او را برهنه و ارسال ویدئو و پس از آن ما آنها را دستگیر یکشنبه شب. بقیه absconding متهم شده اند شناسایی و دستگیر خواهد شد به زودی. تیم فرستاده شده اند در مکان های احتمالی. ما همچنین متوجه شد که هر دو قربانی از دست پدر و مادر خود در دوران کودکی و دوستان از سال به عنوان آنها به زندگی در محله. تا کنون تحقیقات در مورد تسلیم توسط متهم در جریان است” این Adrash نگر ACP گفت.

در همین حال بازداشت متهم ارائه شد قبل از دادگاه از جایی که آنها شده اند به قضایی بازداشت کرده است. تحقیقات بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر