هزاران نفر منتظر تخت بیمارستان در کره جنوبی به عنوان coronavirus موارد افزایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره جنوبی گزارش داد 516 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه به عنوان هزاران نفر از افراد بیمار منتظر تخت بیمارستان در دائگو این شهر در مرکز از بدترین شیوع خارج از سرزمین اصلی چین است.

این موارد جدید را از کره جنوبی در مجموع به 5,328 با حداقل 32, مرگ و میر, کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت. اکثر موارد در داخل و اطراف دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن شبه آنفولانزا ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق اعضای یک حاشیه مسیحی ،

مقامات بهداشت انتظار می رود تعداد موارد جدید به بالا برای آینده ای نزدیک به عنوان آنها آزمایش کامل بیش از 200000 نفر از اعضای فرقه مسیحی و همچنین هزاران نفر از دیگر موارد مشکوک از خوشه های کوچکتر.

“ما نیاز به اقدامات خاص در زمان اضطراری” نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun گفت: در ویژه کابینه جلسه.

“به منظور غلبه بر COVID-19 بیشترین سرعت ممکن و به حداقل رساندن تاثیر بر اقتصاد لازم است فعالانه تزریق تمام منابع موجود است.”

COVID-19 است که این بیماری ناشی از کروناویروس جدید که پدید آمده از مرکزی چین در اواخر سال گذشته و در سراسر جهان گسترش یافته.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در لغو سفر برنامه ریزی شده خود را به امارات متحده عربی و مصر و ترکیه در اواسط ماه مارس با توجه به هشدار دهنده گسترش این بیماری در خانه با توجه به ریاست جمهوری خانه آبی.

بیمارستان ها در کره جنوبی سخت ترین ضربه از مناطق در تقلا بودند به جای افزایش بیماران جدید.

در دائگو 2,300 مردم در انتظار بودند به بستری در بیمارستان و موقت تجهیزات پزشکی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت.

100 تخت بیمارستان نظامی بود که دست زدن به بسیاری از جدی ترین موارد بود که با توجه به 200 تخت اضافی در دسترس شنبه او اضافه شده است.

در روز سه شنبه ماه اعلام “جنگ” در ویروس عذر خواهی کرد برای کمبود ماسک صورت و وعده داده شده برای حمایت از ویروس-آمار کسب و کارهای کوچک در آسیا چهارم-بزرگترین اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>