هزاران نفر رشته در آندرا دولت به عنوان مرز حیدرآباد مستند بافندگی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با Telangana دولت خانههای گلی خالی امکان دوباره اجرای کامل مستند در حیدرآباد و در نزدیکی مناطق در چند روز آینده است و عجله از آندرا مردم رفتن به مکان های مادری خود در 24 ساعت گذشته.

در یکشنبه, Telangana وزیر K چاندراسکار رائو اعلام کرد که دولت کابینه خواهد بود و دیدار در سه یا چهار روز به بحث در مورد پیشنهاد وزارت بهداشت و کارشناسان پزشکی به reimpose مستند در محدودیت های بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت برای حداقل 15 روز در پی افزایش شدید در تعداد موارد مثبت برای Covid-19.

آغاز سهشنبه شب, شده است وجود دارد در مقیاس بزرگ مهاجرت مردم از حیدرآباد به خود بومی مکان در آندرا پرادش. هزاران نفر از وسایل نقلیه کردم رشته در تلفات گیتس در حیدرآباد-ویجیاوادا بزرگراه ملی و در درون مرزهای دولتی در Garikapadu.

بسیاری از کارگران مهاجر از آندرا که بازگشت به حیدرآباد پس از بلند کردن اجسام از مستند محدودیت نیز عجله بازگشت به روستاهای بومی خود. حوادث مشابه تعداد زیادی از وسایل نقلیه اخذ رشته گزارش شده از Pondugala و Vadapalli بین دولت بررسی پست.

بسیاری از این مسافران قصد بازگشت به آندرا شد اما متوقف در بررسی پست ها به عنوان آندرا پلیس اجازه نمی دهد آنها را به دولت مگر اینکه آنها در حال ثبت نام خود را در دولت, پورتال Spandana و به دست آمده از یک سفر اجازه.

“این یک شوک برای ما به عنوان دولت اتحادیه دستورالعمل برای باز کردن 2 به وضوح وجود دارد گفت: باید مطلقا هیچ مانعی در بین دولت و یا درون دولت حرکت افراد یا کالاها و که هیچ جداگانه مجوز و یا عبور مورد نیاز خواهد بود برای همان” S Narasimha Rao خصوصی کارمند که برگزار شد تا در Garikapadu بررسی پست همراه با خانواده اش گفت.

اما آندرا پرادش مدیر کل پلیس Gautam سونگ گفت: دولت تا به حال قدرت برای تصمیم گیری در بین دولت های حمل و نقل. “پس از مردم هستند که از حیدرآباد است که شاهد تعداد زیادی از Covid-19 موارد ما با در نظر گرفتن احتیاط در اجازه می دهد آنها را به دولت,” او گفت:.

افسر روشن ساخته است که تنها کسانی که تا به حال به دست آمده سفر مجوزها پس از ثبت نام اطلاعات خود را بر روی پورتال رسمی اجازه داده می شود به دولت است. “ما باید اجازه می دهد آنها را تنها پس از انجام اجباری حرارتی غربالگری. این محدودیت ها ادامه خواهد داد تا اطلاع ثانوی و مردم باید با ما همکاری کنند به نفع خود” سونگ گفت.

حتی passholders هستند که متوقف در چک-پست اگر آنها در حال آمدن بعد از 7 بعد از ظهر. “سفر مجوز معتبر هستند تنها بین 7 صبح تا 7 بعد از ظهر. مرزهای خواهد بود مهر و موم شده پس از 7 ساعت,

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>