یوونتوس ستاره رو به جلو کریستیانو رونالدو در جشن تولد 35 خود را در روز چهارشنبه. این مهاجم پرتغالی در به ثمر ولگردی و قانونی شکنی در لحظه به ثمر رساند و یک بند در برابر Firoentina در اوایل این هفته. این 9 متوالی سری بازی که در آن فوتبالیست پیدا کرده بود پشت net. اما صحبت در مصاحبه با روزنامه پرتغالی A Bola, رونالدو نشان داد که او هرگز فکر نمی کردم او را در رسیدن به این سطح از موفقیت در حرفه خود.

“وقتی که من کوچک بود, من فکر کردم من می تواند ماهیگیری در مادیرا در 35. هرگز از آن عبور ذهن من است که من می خواهم بازی که من بازی و برنده شدن در آنچه که من برنده,” او گفت:. رونالدو شانس برنده شدن یکی دیگر از لیگ قهرمانان اروپا – 6 در حرفه خود. او تا کنون برنده پنج لیگ قهرمانان غنائم چهار با رئال مادرید و منچستر یونایتد.

در این سال او می تواند اضافه کردن به چوب خط حساب خود را با برنده شدن این عنوان معتبر را با یوونتوس را ساخته اند که از آن طریق به دور 16. “ششم نهایی لیگ قهرمانان? آن را ممکن است. بازی برای یوونتوس به من می دهد فرصت را به نفع خود دوباره. ما می دانیم این است که یک رقابت دشوار است که به عوامل بسیاری بستگی دارد اما من فکر می کنم این ممکن است زیرا ما یک تیم خوب است. ما گام به گام” او گفت:.

این ستاره یوونتوس شده است با بهره گیری از درخشان اجرا از فرم در این فصل و او به تازگی ثبت شده 200 million followers on Instagram.

رونالدو به ثمر رساند تا 19 گل در سری A در این فصل است و او فقط دوم پشت چیرو بی حرکت. کاریزماتیک فوتبالیست در حال حاضر برنده سه لیگ برتر عناوین دو La Liga عنوان یکی سری آ پنج لیگ قهرمانان در خود نامی حرفه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de