این مرد عنکبوتی از ترکیه یک زندگی واقعی قهرمان!

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خانه / اخبار جهان / این مرد عنکبوتی از ترکیه یک زندگی واقعی قهرمان!

این 27 ساله در ارائه مواد غذایی و دارو به افراد مسن که خود منزوی در coronavirus برک آوت

جهان به روز شده: مارس 09, 2020 12:21 IST

Burak Soylu from Antalya, Turkey can perform jaw-dropping super-hero stunts – he jumps fences, climbs walls, and he can even hang upside down from the roof! But what truly makes this man extraordinary is his mission in life.
Burak Soylu از آنتالیا, ترکیه می تواند انجام فک انداختن سوپر قهرمان مانع از – او میپرد نرده صعود دیواره و او می تواند حتی وارونه آویزان از سقف! اما آنچه واقعا باعث می شود این مرد فوق العاده ای است که ماموریت خود را در زندگی.

Burak Soylu از آنتالیا, ترکیه می تواند انجام فک انداختن سوپر قهرمان مانع از – او میپرد نرده صعود دیواره و او می تواند حتی وارونه آویزان از سقف! اما آنچه واقعا باعث می شود این مرد فوق العاده ای است که ماموریت خود را در زندگی. این مرد عنکبوتی می رود در مورد تحویل مواد غذایی و دارو به سالمندان خود منزوی در coronavirus برک آوت. “من از دوران کودکی علاقه به پوشیدن مرد عنکبوتی کت و شلوار و قادر به کمک به کسانی که در پریشانی. این بار سخت به دلیل Covid-19 و من می خواهم به انجام کاری برای بزرگتر خوب بشریت می گوید:” Soylu او به عنوان پاسخ سوالات ما را از طریق یک سری از فیلم ها.

Hindustantimes

همیشه شادی برای مردم در محله دیدن او زوم در اطراف خود سوسک و انجام stunts و تعجب مردم به او ارائه مواد غذایی. 27 ساله می گوید: “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن عشق بی قید و شرط با همه. من عاشق مایکل جکسون…او قادر به رسیدن به بسیاری از ارواح که به دنبال ایجاد این جهان به مکانی بهتر است.”

Hindustantimes

Soylu سهام نیز با ما است که او یک “بزرگ بالیوود طرفداران”. “من عاشق هندی و بالیوود. من عاشق Shah Rukh Khan و Aamir Khan. من دوست دارم همه آواز و رقص به عنوان خوب,” او می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>