تیراندازی تیرانداز Mairaj احمد خان آرزو او در ایتالیا هفته گذشته رقابت در سبز جام. اما با جهانی همه گیر اخلال در زندگی عادی و ایجاد وقفه در مسافرت های بین المللی این طرح تا به حال به کنار گذاشته بود. در عوض خان برطرف شد به ضربه زدن به پایین رس پرندگان بار دیگر در Karni سینگ محدوده در اینجا.

خان ساخت از دست رفته مسابقات بخشی از آموزش های خود را برای بازی های المپیک است. “من آماده هستم با این طرز فکر که من نمی خواهید برای دریافت تنها یک مسابقه قبل از بازی های المپیک در سال آینده. اگر من به خودم تست در یک رقابت خوب خواهد بود اما همانطور که همه چیز ایستاده من باید ذهنی آماده و از لحاظ فنی فقط به رفتن و رقابت در بازی های المپیک,” او گفت:.

خالی بین المللی, تقویم ورزشی و عدم اطمینان بیش از حوادث در سال 2021 به معنی بسیار تغییر شرایط برای ورزشکاران به آماده شدن برای توکیو است. “احساس من این است که بازی های المپیک در حال رفتن به بسیار متفاوت است. تنها قوی تیرانداز – ذهنی و فنی – زنده خواهد ماند” گفت: خان بود که او نیز واجد شرایط برای سال 2016 المپیک ریو.

“شما نمی دانید چه انتظار, چگونه برای آماده سازی. هیچ رقابت های بین المللی در این لحظه به جز یک جام جهانی (آوریل-مارس) است که برای توزیع سهمیه مکان از طریق رتبه بندی جهانی و بلافاصله شما را به بازی های المپیک (26 جولای-آگوست 7, 2021).”

خان گفت: در آموزش او در تلاش است تا خود را در زیر نوع فشار او را در یک رقابت. “تنها راه این است که برای ایجاد فشار در ذهن خود را. هنگامی که شما در حال عکسبرداری در آموزش شما بسیار متمرکز است که شما نمی خواهید به دست یک هدف است. شما باید ذهنی دشوار به گذشته و مشخصات فنی کامل به نمره یک دور کامل.”

در بازیهای المپیک ریو, او, اولین, هندی, تیراندازی تیرانداز به رقابت بپردازند. قبل از آن او موفق به کسب یک مدال نقره در ISSF جام جهانی در ریو در همان محدوده است. “هر تیرانداز می خواهد به احساس می کنید از شرایط قبل از بازی های المپیک است. دادگاه حوادث به شما اعتماد به نفس و حیاتی بینش آماده سازی است. که ممکن است در حال حاضر المپیک محدوده جدید خواهد بود برای همه” او گفت:.

خان 44 است و خدا را شکر او قادر است برای آماده سازی در این محدوده در اینجا. “پس از یک ماه از مستند, من شروع به احساس سرخوردگی و بدون آموزش. من رفتم به خصوصی در محدوده علیگر برای برخی از روز. با تشکر از سای که آنها را باز کرده اند و این محدوده برای ما است.”

او شده است در تماس با مربی ایتالیایی Ennio Falco یک مدال طلا در سال 1996 آتلانتا بازی های المپیک است که در ساخت آموزش های خود را برنامه ریزی. “او از من خواست برای آمدن به ایتالیا برای مسابقات است اما من نمی خواهم به نگاهی که خطر حتی اگر مسافرت های بین المللی شروع می شود گفت:” خان.

برای اولین بار وجود خواهد داشت دو skeet بورس از هند در بازی های المپیک: خان و جوان Angad ویر Singh Bajwa, هر دو برنده سهمیه در مسابقات قهرمانی آسیا 2019. “تنها یک مدال المپیک را می توانید تیراندازی بیشتر محبوب در این کشور است. تمرکز من این است که بازی های المپیک و قهرمانی جهان در سال 2022 گفت:” خان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im