این کلکته بیمارستان ارائه می دهد ‘مجازی بازدید از ساعت’ برای Covid-19 بيمار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک بیمارستان خصوصی که ثبت نام, West Bengal اولین Covid-19 مرگ در مارس 23, پیدا کرده است راه را به بیماران ارتباط برقرار کردن با خانواده های خود از دولت را ممنوع کرده است گوشی های تلفن همراه در انزوا بخش در بیمارستان ها در سراسر کشور.

این تصمیم دولت پس از یک بیمار در دولت اجرا Bangur بیمارستان در کلکته شات تصویری از یک بدن مرده دروغ گفتن در یک بخش و به اشتراک گذاشته شده آن را در رسانه های اجتماعی.

پس از آن حتی وزرا مرکزی تیم (IMCT) بازدید بنگال مطرح.

در آن منظور از دولت گفت: این ممنوعیت بود که تحمیل شده از آنجا که گوشی های تلفن همراه حمل میکروب و عفونت است.

“نگه داشتن در ذهن اضطراب از اعضای خانواده بيماران و دولت جدید بخشنامه ممنوعیت تلفن همراه در انزوا بخش با توجه به نحوه گوشی های موبایل ناقل میکروب ها و عفونت AMRI بیمارستان ها آغاز شده است ‘مجازی بازدید از ساعت’ به طوری که بیماران می توانند در تماس با اعضای خانواده حتی از انزوا” AMRI بیمارستان گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

این سرویس راه اندازی شد در همان روز.

“هر روز پرستاران در انزوا بخش برخورد خواهد شد و هر بیمار و اتصال آنها را به خانواده خود را در طول تماس های ویدئویی. مجازی بازدید از ساعت برگزار خواهد شد از 4:30 بعد از ظهر تا 5:30 pm” در بیانیه ای گفت:.

Rupak Barua, گروه مدیر عامل شرکت AMRI بیمارستان گفت: “پس از عادی ملاقاتها اعمال نمی به بیماران در انزوا بخش ما شده اند به فکر چگونه برای کمک به بیماران و اعضای خانواده خود را. ما در آغاز آن روز یکشنبه ساخته شده است که هر دو گروه از بیماران و اعضای خانواده خود را خوشحال. این کاهش اضطراب خود را تا حد زیادی. ما پزشکان نیز بر این باورند که گرفتن به ارتباط برقرار کردن با عزیزان خود را به بیمار کمک کند تا سریعتر بهبود می یابند.”

Dr Koushik Chaki, منشی, West Bengal پزشکان فروم گفت: “کارشناسان باید قاطعانه گفت که زمانی که یک بیمار در انزوا نگه داشته تلفن همراه می شود یک مورد ضروری. این کمک می کند تا او را در مبارزه با انزوا و فشار روانی. و آن طول می کشد تنها چند ثانیه برای ضد عفونی کردن تلفن.”

اتفاقا ارشد وزارت بهداشت رسمی شما با Covid-19 کشته در AMRI بیمارستان در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>