‘این است که زمان را به بازی سیاست’: پریانکا گاندی اهداف یوگی Adityanath بیش از…

کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra روز چهارشنبه هدف قرار اوتار پرادش دولت برای اجازه می دهد اتوبوس ها مرتب توسط حزب به کشتی مهاجران وارد دولت است.

او گفت که یوگی Adityath دولت اصرار بر تولید مقالات از وسایل نقلیه و تاخیر در این طرح با به هدر رفتن زمان در ارتباط است.

“اگر شما تا به حال اجازه این اتوبوس ها به اجرا در اطراف 72,000 مردم شده اند که خانه در حال حاضر. اما آنها درگیر در سیاست است. این اتوبوس که در حال ایستاده در راجستان-Uttar Pradesh مرز از دیروز و نه اینکه از هر گونه کمک” گاندی گفت: در یک دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت که کنگره می خواهد برای کمک به در راه مثبت و نمی خواهید به افراط در سیاست است.

“من از شما درخواست اجازه دهید به این اتوبوس را وارد کنید, Uttar Pradesh,” او گفت: پرداختن به وزیر. “این زمان را به بازی سیاست همه احزاب باید در کنار سیاست و کمک به مردم است.”

او همچنین گفت که این اتوبوس ها باقی خواهد ماند در اوتار پرادش مرز تا 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه.

پریانکا گاندی و یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش در مواجهه بیش از طرح خود برای ارسال 1,000 اتوبوس برای کمک به حمل و نقل مهاجران در اوتار پرادش.

پیشنهاد شده بود در روز شنبه و پذیرفته شده در روز دوشنبه. اما سه شنبه شب دولت گفت: تنها 879 از 1000 خودرو بودند و اتوبوس و بقیه سه چرخ و دیگر وسایل نقلیه باعث عصبانی واکنش از کنگره است.

“تا دولت به عبور از تمام محدودیت ها. هنگامی که وجود دارد یک فرصت برای انجام دور با تفاوت های سیاسی و خدمت درمانده مهاجر کارگران آن موجب شده است تا همه موانع. @myogiadityanath جی شما می توانید با استفاده از BJP پرچم و پوستر خود را در این اتوبوس اما نمی رد احساسات ما از خدمات” او تا به حال گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

کنگره تا به حال در سه شنبه متهم به بی جی پی و Adityanath از غرقه شدن در ارزان “سیاست” و “doublespeak” اجازه در آن اتوبوس به کشتی مهاجران.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه که در آن او گفت که وزیر بود “نسبت به او embroiling مهاجران در ارزان و خرده سیاست”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر