‘این است که من زمان برای انجام وظیفه و خدمت به جامعه’

من پست شده به عنوان معاون سرپرست پلیس (DSP) در بیلسپور منطقه در هیماچال پرادش است. در ابتدا زمانی که مستند اعلام شد و بخش 144 تحمیل شد مردم در وحشت با همه چیز تعطیل. هیچ کس تا به حال با آن مواجه چیزی مثل این. مردم می خواستند به کشف کردن آنچه اتفاق می افتد و در آن نقطه ما به عنوان پلیس تا به حال برای پیدا کردن راه و روش برای مطمئن شوید که مردم در آنجا ماند و آرام است.

خبر جعلی باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای ما. وجود دارد برخی از پیام های انجام دور که پلیس را بازداشت مردم رومینگ در خیابان ها تا شش ماه که نیست در این مورد. ما فقط می خواستم مطمئن شوید که جامعه ما درک وضعیت و به دنبال پروتکل های. آن را از روی حیله و تزویر در ابتدا, اما در حال حاضر همه چیز را حل و فصل.

همیشه وجود دارد یک بخش از مردم که آن را بی ارزش دشوار است برای حکومت و نظام برای حفظ صلح است. مردم با انواع اعتیاد—خریداران و همچنین فروشندگان—سعی کنید برای ایجاد هیاهو با پروتکل های زیر و بیرون رفتن در گروه. گاهی اوقات پلیس به توسل به lathi شارژ.

من آمده ام در سراسر برخی از فیلم ها به تصویر بکشد که پلیس به عنوان خشونت اما این مورد نیست. هنگامی که شما بر روی زمین هستند شما متوجه آن در حال انجام است به عنوان آخرین چاره است. تصور کنید که یک پلیس با قرار دادن خود و خانواده اش سلامت در معرض خطر کار در شیفت های طولانی را به مطمئن شوید که مردم در حال امن و سپس پیدا کردن چنین miscreants که به بهبود نیست با وجود هشدارهای.

Hindustantimes

منطقه من است که در بیلسپور وجود دارد هیچ مورد عنوان نشده است. هیماچال پرادش موارد بسیار کمی تا حال حاضر. گاهی اوقات خانواده من را نگه می دارد به من هشدار از چالش ها و خطرات ناشی از افشای خودم به ویروس. در آن طول می کشد زمان به آنها را درک کنند اما آنها احترام وظیفه من و از این رو اجازه دهید من آن را انجام دهد به بهترین ظرفیت است.

من می توانم فکر می کنم که من یک ورزشکار این کشور و برداشتن برخی از زمان وظیفه من تا وضعیت بهتر می شود اما من به خوبی wishers من ایستاده بود در طول زمان بد و در این زمان من به انجام وظیفه و خدمت به جامعه است.

ما به هر خیابان در منطقه ما شده اند و آموزش به مردم در مورد اجتماعی فاصله و چرا از آن مهم است به دنبال این است. به عنوان یک بازیکن کبدی, من شده اند با رسیدن به مردم و ایجاد آگاهی در ظرفیت شخصی نیز هست.

هر روز صبح من صرف زمان ورزش برای نگه داشتن خودم مناسب است. علاوه بر این به عنوان یک DSP ما در دور های روزانه که شامل ساعت از راه رفتن به مطمئن شوید که همه چیز در نظم. که همچنین اجازه می دهد تا من به تناسب اندام, به اعتقاد من راه رفتن یکی از بهترین انواع ورزش.

(همانطور که به Abhishek پل)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر