توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده: ژانویه 31, 2020 6:17:45 am

aziz qureshi, virendra kataria, governors, supreme court, new delhi سابق Uttarakhand فرماندار عزیز قریشی گفت: “هی در حال گرفتن دور پتو را از آنها سرکوب آنها را با استفاده از پلیس به آزار و اذیت آنها است.” (منبع: PTI)

فرماندار سابق اوتار پرادش عزیز قریشی روز پنجشنبه در بازدید Ghanta Ghar در لکنو که در آن زنان بوده اند در اعتراض جدید قانون تابعیت و پیشنهادی NRC برای دو هفته تمدید حمایت خود را به آنها.

کوبیدن دولت برای در آوردن ستیز قانون قریشی گفت mediapersons “من اینجا هستم تا برای حمایت از زنان برای پایه های آنها را به مبارزه با ظلم و ستم مواجه با آنها است. دولت بی رحمانه است. آنها در حال گرفتن دور پتو را از آنها سرکوب آنها را با استفاده از پلیس به آزار و اذیت آنها است.”

“مردم در این دولت نمی دانید که قد و قامت از زنان است. رهبران خود را با استفاده از کلمات موهن ، زمان را به آنها سیلی و ترک آنها را شرمنده” قریشی, که او نیز فرماندار Uttarakhand و Mizoram, اضافه شده.

در مورد خواسته اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه اطمینان که کا را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد شهروندان هند گفت: “همه این سرشماری با برنامههایی که اتفاق افتاده اند که آنها تا به حال خواسته که در آن یک فرد پدر متولد شد, و یا جایی که خود پدر بزرگ متولد شد. اگر نه پس چرا آنها آن را حذف و آن را در راه آن انجام شده است تا در حال حاضر برای سال.”

“آنها پیش نویس فرم و ستون. آنها باید به تصویب لایحه زیرا آنها دشمنی با نهرو-گاندی ، آنها قمار با این کار به مبارزه با این خطر (گاندی خانواده). آن را نمی خواهد کار,” او اضافه شده است.

تماس با تصویب جدید قانون تابعیت به عنوان “بنیاد هندو Rashtra” او گفت: “در هر مرحله به آنها (BJP رهبران) بحث در مورد پاکستان فولاد اعتصاب. در هر مرحله آنها می خواهند برای ایجاد یک فضای برابر مسلمانان است. آنها دین کارت اما آن شکست خورده است. مردم این کشور نمی خواهند دین آنها می خواهند نان و, استخدام آموزش و پرورش, خانه, و, سلامت,” او اضافه شده است.

اطلاع پلیس به 100نفر از معترضان گفتن آنها را به تخلیه

* پلیس در روز پنج شنبه با صدور اعلامیه به 100نفر از معترضان شرکت در تحصن در Ghanta Ghar پس از ژانویه 17 درخواست از آنها برای تخلیه اعتراض سایت. “ما خواسته اند آنها را به تخلیه اعتراض سایت نگه داشتن در ذهن بخش 144 از CrPC بودن در محل در دولت” گفت اضافی معاون کمیسر پلیس Vikas چاندرا Tripathi.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de